Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha viszek ki a GLS futár...

Ha viszek ki a GLS futár fiúnak süteményt,amit én csináltam,nem fogja félreérteni, vagy azt gondolni,hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
jún. 13. 12:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem egyformák az emberek. Van, aki félre fogja érteni, mások nem. A te konkrét esetedre itt nem lehet választ adni.
jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarnál neki alapból sütit adni?
jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Mert,ha nem vagyunk itthon, akkor soha nem vitt még vissza kifizetett csomagot,hanem bejön az udvarba,és lerakja a két ajtó közé. Ezért gondoltam,ezzel kicsit honorálnám a szívességét.
jún. 13. 12:45
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Sztem a pénznek jobban örülne.
jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Jatt + köszönöm, hogy...

Ez lenne a nyerő. Nem tudhatod, hogy a kedvességeddel mit váltasz ki belőle/bárkiből.

jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Túl könnyen mellé lehet lőni étel ajándékkal. Nem szereti; nem eheti; allergiás valamire belőle; odafigyel a munka közbeni étkezésre mert nincs annál rosszabb futárként, ha budira kell menned, stb.
jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Akkor adj neki egy ezres borravalót legközelebb. Tuti jobban örülne neki.


Elég fura lenne ez a köszönetből sütögetés, nem is szokás már manapság falun se.

Lehet nem is sütis/pont olyat sütsz amit utál/allergiás valamire. Na meg nem mindenkinek van gusztusa random vadidegenek főztjét enni.

jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, a futárok majd délután válaszolnak a kérdésedre, ők most még dolgoznak ;)
jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Most ment el,és azt mondta,hogy cuki vagyok. Rendkívül örült neki.
jún. 13. 12:59
 10/34 anonim ***** válasza:
46%
Adj neki 10 db tojást, vagy 1 db tyúkot.
jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!