Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha viszek ki a GLS futár...

Ha viszek ki a GLS futár fiúnak süteményt,amit én csináltam,nem fogja félreérteni, vagy azt gondolni,hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
jún. 13. 12:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%
🤣🤣🤣
jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván nem fogja azt mondani hogy nevetséges vagy 😂

Fogta a sütiket és kövi megállónál kidobta

jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
9%
Nő vagy,veletek szépen kell beszélni
jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Szép gesztus tőled!
jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
10%
De,félre fogja érteni!
jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudhatod, hogy mit gondol. Az az ő dolga. A csomagokat biztosan ezután is ugyanúgy fogja kivinni hozzátok, mint eddig.
jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, én vagyok finnyás, de én idegen emberektől nem szeretek házi készítésű dolgokat elfogadni. Nyilván el szoktam, de sosem eszem meg, paranoiás és hipochonder is vagyok kissé, nem tudhatom sem a higiéniai körülményeket, sem azt, hogy nem tett-e bele valami olyat, ami nekem nem tesz jót (nem feltétlen rosszból, de pl némelyik édesítő engem meghajt, mint Zinger a varrógépet). Ellenben mindig nagyon jól esik, pláne meleg időben, ha valaki hoz egy üveg/doboz bontatlan Colát, üdítőt, bármit. Sosem várok el semmit, pláne pénzt, de ezek apró figyelmességek.
jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%
Aranyszabály: házi készítésűt soha, senkinek. Ez is a figyelmesség része! Ha adsz valamit, az eleve szép gesztus, a köszönet kifejezése. Értse félre, aki akarja, nem arról szól.
jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Seila ***** válasza:
21%
Örülne ő másnak is. :P
jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves volt, már az autóban elkezdte megenni, mikor adta a kezembe a csomagot,már mondta,hogy jól fog neki esni,mert az édesség felpörgeti. Én gondoltam túl,hogy majd félreérti. Úgy tűnik,nagyon is jó néven vette, ahogy én is,hogy betette a csomagomat,és nem kellett másnap is várakozni rá,hogy mikor jön.
jún. 13. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!