Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha viszek ki a GLS futár...

Ha viszek ki a GLS futár fiúnak süteményt,amit én csináltam,nem fogja félreérteni, vagy azt gondolni,hogy akarok tőle valamit?

Figyelt kérdés
jún. 13. 12:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
29,leakarsz járatni?rossz szándékú aljadék vagy
jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szerencsés pali, nadrág nélkül üres zacskóval ébredhatett... a feleségét nagyon sajnálom, majd őt én csábítom el a csók nyelvtudásommal
jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Dolgoztam futárként, van étel-intoleranciám, ha kínáltak, mindig megkérdeztem, hogy amit nem ehetek, van-e benne, meg az édességeket eleve nem szeretem, így a süteményt mindig visszautasítottam, de maga a gesztus jól esett. Nem gondoltam soha többet bele. Mondjuk nem vagyok férfi.

Én meleg napokon szoktam megkérdezni a futárt, hogy elfogad-e egy hűtött üdítőt, vagy alkoholmentes sört, szokott lenni otthon, mert szeretem. Ha épp sütök, akkor megkérdezem, kér-e. Sosem gondolt bele senki semmi többet szerintem, vagy elfogadta és örült neki, vagy megköszönte, de nem.

Viszont, ha valakinek, aki szolgáltatást nyújt, meg akarok köszönni valamit, legyen az a körmösöm, a futár, a postás, a pultos, bárki, akkor jattot hagyok, vagy adok. Egyértelmű jelzése annak, hogy elégedett voltam.

jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki félre akar érteni, az menni fog süti nélkül is. Aranyos vagy, hogy megkínáltad! Ne legyél már annyira bizonytalan ;)
jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!