Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Wcre kimenni, miközben aznap...

Wcre kimenni, miközben aznap jön a futár...?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen trükkje van arra, hogy elintézze a dolgát, ha tudja, hogy aznap jön a futár? Mert tapasztalataim szerint jobb, ha az ember halált megvető bátorsággal elintézi gyorsan, ha úgy érzi, hogy kell, mintha várna-várna-várna, és ahogy telik az idő, csak egyre kényelmetlenebbül érezné magát, mert reggel 9kor nagyobb eséllyel "nem jön még a futár", mint délután háromkor.
ma 12:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Mi a különbség aközött, hogy azért maradsz-e le a futárról, mert éppen boltban vagy, vagy azért, mert a klotyón?
ma 12:36
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

1. próbálom elintézni 8 előtt.

2. vagy elmegyek, amikor kell

Ha vécén ülök, felcibálom a nadrágomat, és kimegyek. De olyan is volt már, hogy kiszóltam törölközőben az ablakon, hogy 2 perc és felöltöztem gyorsan.

Én is tudok hülyeségeken szorongani, na de erről kérdést kiírni, hát na. :D

ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
4%
Azért meredek hogy a válaszok alapján sokan simán felhúzzák a ruhájukat sz💩ros seggre is akár…. 🤢
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
28%

"/13 A kérdező kommentje:

Mi a különbség aközött, hogy azért maradsz-e le a futárról, mert éppen boltban vagy, vagy azért, mert a klotyón?"


Talán az lesz az ésszerű magyarázata a dolognak, hogy a kló a lakásodban van és fel tudsz állni róla, a bót meg egy kicsit távolabb, ahol a csengőt se hallod.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#13


Igen, elég furcsa. Nyilvánvaló, ha nekem nem okozna problémát, hogy szarra húzzak alsónadrágot, akkor a kérdést sem írom ki. De vagyok annyira kis rögeszmés, hogy csak wcpapír, és mosakodás után vagyok képes ezt megtenni.


Az "uram atyám, jézusom!!!!!!" szintű válaszolókat se nagyon értem, bár amilyen állapotban vannak általában az irodai wécék, lehet, hogy ez a standard. :)

ma 12:49
 16/29 anonim ***** válasza:

Beviszed magaddal a telót a budira, de a legtöbb általában hív fél órával előtte.


Ha a hang nagyon zavar, miközben éppen nyomsz, addig lenémítod, 5 perc múlva visszahívod, addig nem megy el, annyira nem hülye.


De ha ennyire szorongást okoz, akkor jobb olyat választani, ahol van csomópont, ahol ott hagyják.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Még soha a budos életben nem hoztam összefüggésbe a wx - t a futárral, pedig már rengeteg csomagot vettem át életemben (a szomszédoket is).
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#16


Rendelj egyszer UPS Hungarytől.

ma 12:53
 19/29 anonim ***** válasza:
19%

"Mi a különbség aközött, hogy azért maradsz-e le a futárról, mert éppen boltban vagy, vagy azért, mert a klotyón?"


A boltba menés alaphangon minimum 20-30 perc, de ha bemegyek a belvárosba valamiért, az másfél órától kezdődik.

Hogy erre magadtól nem jöttél rá, az azt mutatja, nemcsak életképtelen vagy, de buta is, mint a föld.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#16

Hát engem még soha az életben nem hívogatott futár. Egyszercsak nyomja a csengőt és ha nem vagyok kint 10 másodpercen belül akkor bunkózik.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!