Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Wcre kimenni, miközben aznap...

Wcre kimenni, miközben aznap jön a futár...?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen trükkje van arra, hogy elintézze a dolgát, ha tudja, hogy aznap jön a futár? Mert tapasztalataim szerint jobb, ha az ember halált megvető bátorsággal elintézi gyorsan, ha úgy érzi, hogy kell, mintha várna-várna-várna, és ahogy telik az idő, csak egyre kényelmetlenebbül érezné magát, mert reggel 9kor nagyobb eséllyel "nem jön még a futár", mint délután háromkor.
ma 12:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de többek között az ilyenek miatt se rendelek házhoz semmit. :D
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát de a futár általában fel hív előtte 5-10 perccel, hogy érkezik.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Miért, mennyi ideig szoktál lenni a wc-n?
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ugyanúgy csinálok, akár jön a futár, akár nem, úgyis telefonálni szokott.
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
Úristen....
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem több, mint kettő percig.

Viszont nem hiányzik, hogy pont akkor sípoljon a kaputelefon, amikor éppen felvenni sem tudom.


A kérdés pedig nyilván azokra a helyzetekre értendő, amikor valami szar futárcég küld valamit, és nincs se gps, se órás intervallum, se telefonszáma a futárnak, mert közlik, hogy "este hatig".

ma 12:27
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

Jézusom, te ilyenekből problémát csinálsz?

Soha, eszembe nem jutna ezen gondolkodni.

Egyébként én se szeretek házhoz rendelni, de inkább amiatt, mert akkor pl. boltba, postára, ügyet intézni nem tudok elmenni.

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
Atyám ekkora problémát... Felallok a budirol és nyitom az ajtót.. Lol...
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Végzem a teendőimet mindenféle "trükk" és stresszelés nélkül. Annyi, hogy ilyenkor a lakáson belül is közelemben tartom egész nap a telefont (mert amúgy van, hogy ott felejtem reggel a hálóban és egész nap rá se nézek.)
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Anyám. Inkább este visszanézek ide, hátha normális kérdések lesznek...
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!