Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudhatom hogy csúnya...

Honnan tudhatom hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Szemembe senki nem mondja, felnőtteknél ez ritka. Mégis miből lehet ezt tudni? Csak fejre/arcra gondolok.


33/F



tegnap 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#9-es vagyok: nem, főleg ha forgalmas helyen intézel ügyet. Ha nagy városba megyek ügyet intézni, eőfordul hogy mogorvák, kisvárosban már elég ritkán (kivéve ha előtte jól felidegesítette valaki)
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Képet egyelőre nem küldök. Férfiak válaszolnak úgyis, vagy lelkesítő, anyáskodó nők.


Az érdekelne elsősorban, hogy van e valami jel vagy jelek? Mások viselkedésében, főleg nőkében, ha ronda vagyok

tegnap 22:23
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ide küldd. Majd vmikor máskor küldd be.

Szerintem nincs olyan jel, ami kimondottan azt jelentené, hogy csúnya vagy. Sok olyan van, ami azt jelenti, hogy nem bírnak téged, nem tekintenek potenciális partnernek, viszont annak többféle oka lehet, nemcsak a külső.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Privátban is küldhetsz képet. Részleteiben kielemzem az arcod, arckifejezésed és őszinte leszek.
ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!