Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichózisban képes egy ember...

Pszichózisban képes egy ember beképzelni magáról hogy egy nagyon jól kinéző személy, közben meg egy ronda valaki?

Figyelt kérdés

szept. 6. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem csak pszchiózisban. Tudod némelyik csúnya ember meg tudja magában látni a szépet pont ez teszi azzá.

Mert mindenkinek van valamilye amit szerethet magán és magában.

Itt a különbség az, hogy te mit akarsz meglátni a másikban és magadban.

szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az hipnózis.
szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én a nőknél figyeltem meg egy olyan fajta torzítást, hogyha valami erősen átlag feletti férfival bonyolódtak alkalmi szexbe, akkor onnét az eltorzítja a saját önképüket. Elkezdik azt hinni hogy ők ennyire jó nők, hogy mivel az az ember szexelt velük, így kapcsolatba is ez a szintje, hogy hasonló top férfiakat tudnak befűzni állandóra. Sőt, rosszabb esetben úgy áll majd hozzá hogy neki az jár, de mivel ez nagyon nem így van és nem is jut (max csak átverik és szexre kell később is az ilyen pasiknak), ezt a fajta sértettséget és csalódottságot az akár tök normális és valójában hozzá illő másikon fogja leverni. Vagy épp utasít el mindenkit, olyanokat is akik pedig az ő párjai lettek volna. Nem a rondákra és kattantakra gondolok én sem, hanem az átlagos, vagy kicsit átlag feletti férfiakra, hogy esetükben is meg van győződve már, hogy ő több és jobb nő náluk. És lenézi őket, vagy kifejezetten szemét módon bánik velük, még ha ők nem is adtak okot rá.

Aztán ott vannak a mindenféle likeok és kommentek, szintén nőknél nagyon el tudják torzítani ezt a képet. Hogy millió - erősen filterezett - kép ahol minden testrészét kirakja, és rengeteg "ismerőst" tudatosan begyűjt mindenféle oldalakról, hogy dőljön a like. Na ez is el tudja torzítani nagyon a valóságot, tehát sokkal jobb nőnek hiszi magát mint valójában, mert félreérti a likeokat teljes mértékben. Nem annak szólt hogy milyen szép vagy milyen jó nő, hanem annak hogy mennyire gátlástalanul megmutatta mindenét a nyálcsorgató tömegeknek.

És van az a szélsőséges eset, amikor tényleg akár ronda nőnél történik ez a két dolog, és száll el tőle az egója, viselkedik úgy mint aki nagyon jól kinéz.

Én a női oldalt ismerem, nem kell lepontozni hogy nőgyűlölet, a jelenség nagyon is valós, és a kérdésre válaszol. Ha valaki akarja, megírhatja a férfi oldalt is, mert érthető okokból arra meg nekem nincs rálátásom.

szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és szintén ki kell egészítenem a női oldalt a kimaradt harmadik opcióval, mégpedig a plasztika és egyéb mesterséges tuningok terén. Tehát ha valaki eltúlzottan hatalmas műmelleket, kacsaszájat stb-t rak magára, ott is utána már nagyon el tud vele szaladni a ló. Alapból is, hiszen nem érzi magát kellően szépnek, ezért túlkompenzál. Viszont amint megtapasztalja hogy csak az új és hatalmas mellei miatt mekkora plusz figyelmet kap, máris elkezd úgy viselkedni mintha valami nagyon jó nő lenne. Ezzel a harmadik kategóriával azt hiszem teljes a felsorolásom.
szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább higyje valaki szépnek magát akkor is ha mások csúnyának látják és esetlegesen csúfolják, mint hogy abban a tudatában legyen élete végéig hogy ő csúnya értéktelen és nem fog kellenni senkinek. Csupán ráragasztott címkék miatt.. mindenkiben van valami szép amit lehet szeretni. Lehet én vagyok a naív de nekem ez működik.

3.as akkor te lány vagy? Szerintem az már rég rossz ha pasi miatt érzi magát egy lány nagy menőnek. Érezze magát pasi nélkül annak :D. Én nem vagyok szép ahhoz képes helyes pasim volt. Nekem sokszor rosszul esett más megjegyzése. De nem azért szerettem meg csak mert jóképű hanem mert jól éreztem magam vele az elején még kiváncsi voltam mit akar és miért.. mi a célja ezzel de utánna csak elakartam engedni ezt mert jól éreztem magam vele és újra gyerek lehettem. Azt már inkább hagyjuk hogy valszeg a sémák is közrejátszottak benne... meg a kapcsolat nem minden resze volt egészséges

szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3#

Volt néhány férfimodellnek beillő külsejű pasim, még csak nem is alkalmi kalandok. De aztán végül valami elég rusnya nőknél horgonyoztak le, úgy tűnik, véglegesen. Mondjuk úgy, átlan alattiak. ("törpe", görbe lábú, fura arcú, vaskos de nincs melle, rövid, jellegtelen haj).

Nos, tök mindegy, hogy egy pasi fullos külsejű, attól még nem biztos, hogy a "hozzá való", jó külsejű nők tetszenek neki. Lehet hogy számára az a szép, ami neked ronda.

Szóval olyan nincs, hogy a ronda nő ronda férfit "érdemel".Ez nem így működik.

szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a ronda férfi csak ronda nőt érdemel vagy még azt sem nem?😄
szept. 8. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Manapság a ronda férfi és a ronda nő is erősen túlpozicionálja magát, miközben a többi embert meg lenézi és rosszabbnak látja mint amilyenek valójában. Egyenes út a dühöngésbe, hamis és torz elvárásokba, sértődöttségbe és magányba.
szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pszichózisban nekem az is szürreális hogy lemegyek a boltba és azt képzelem hogy ez a Truman show

Szóval abban bármi lehetséges

szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#3-as nagyon. agy igazságokat írt. Különösen a közösségi médua torzítása kapcsán. Munkahelyen nem értettem pár átlag csaj miért hordja fent az orrát, aztán rákerestem instán és láttam a csaló fotókat és az 1000 feletti likeokat. Sok dicsérő komment és hány üzenetet is kaphat. Aztán persze nagyon elhiszik...
szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!