Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire komolytalan ha...

Az mennyire komolytalan ha egy személy ahol szolgàltatàst veszel igénybe(pszichológus,fodràsz,masszőr...)megnézi az üzenetet és nem vàlaszol?

Figyelt kérdés
Ràkérdeztem pàr napja van- e időpont hétfő vagy kedden,megnyitotta nem írt.De làtom elérhető.Mostanàban egyébként így ír,de legalàbb visszaírt hogy szól még.Azelőtt egy napon belül volt vàlasz.Egyszer fordult elő hogy írta kiment a fejéből és pàr napra rà vàlaszolt.Azt mondja sok minden van most.Az ok,de akkor jobb lenne ha szólna hogy...most nem tudlak fogadni,vagy x ideig nem dolgozok,stb.Igy azt gondolom nem is akar fogadni.Azt meg komolytalannak tartom ha valaki akinél szolgàltatàst veszek igénybe,fizetek érte " elfelejti" megírni a konkrétumot.Egyezek ha valaki elfoglalt de ilyenkor ha nincs kapacitàsa jobb megoldàs ha kivesz pàr hetet és értesíti a klienseit hogy meddig nem tudja őket fogadni.
aug. 26. 10:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Az elvárás komolytalan, hogy azonnal reagálni kell mindenre, csak mert te várod a választ. Majd válaszolnak, amikor ráérnek. Látta, tudomásul vette, számon tartja hogy mit akarsz, és majd ha ha alkalma lesz válaszolni és tisztázódik neki is az az elérhető szabad időpont, akkor majd értesít róla.


"Azt mondja sok minden van most"

Ezt tartsd tiszteletben. Vagy ha nem tetszik, akkor keress mást aki rugalmasabb.

aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1.ezzel az a gond,hogy kerdeztem a hetfo,keddet,mar hetfo van...ha nem jo a het eleje megirhatta volna.Az meg nekem kellemetlen ha ram ir hajnalba hogy akkor gyere holnap 3-ra mert időközben nàlam is vàltoznak a dolgok és nem rezervàlom magam ha nem tudok biztosat.
aug. 26. 10:52
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mi a bejelentkezés módja.

Ha nem lehet üzenetben időpontot kérni, de te mégis úgy írsz, akkor nem várható el, hogy válaszoljon.

Azonnal semmiképp se tud valószínűleg, pl. egy fodrász nem fog a festékes kezével telefonozni. Ha van ideje két vendég között, vagy a nap végén tud válaszolni. És ha meg van adna az ilyen bejelentkezési lehetőség, akkor kéne is válaszolnia.

aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Itt 3 napja irtam
aug. 26. 11:21
 5/30 A kérdező kommentje:
Kerdeztem ma vagy holnap van- e idopont de valasz nem jott
aug. 26. 11:22
 6/30 anonim ***** válasza:
62%
Nekem inkább az a komolytalan, hogy hogy Messengeren próbálsz időpontot és nem telefonon, mint egy normális ember.
aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert folyamatosan dolgozik, szerintem ez lehet az oka. Érdeklődj telefonon, de ilyen hamar szinte sehol sem fognak fogadni, 2-3 héttel korábban szokás időpontot kérni.
aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem érzem, hogy akkor miért nem hívod fel? Mit kell várni itt a válaszra? Ott azonnal tud reagálni...
aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg hétvégén ha nem dolgozik, akkor az üzenetekre sem fog reagálni.

Ha pedig dolgozik, akkor nem ér rá egész nap.


Ne aznap kérj időpontot, hanem hétköznapon írj neki és legalább három munkanapra előre.


Az elérhető állapotra pedig már egy évtizede sem lehetett hagyatkozni.

Összevissza jelzi.

Lehet, hogy felnézett, de utána még egy órával is aktívnak jelezheti még úgy is, hogy a közelében sincs a telefon, mert éppen DOLGOZIK

aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

"Kerdeztem ma vagy holnap van- e idopont de valasz nem jott"

Ma??? Azért ez elég meredek. Általában mindenhol 1-2 hétre előre tudnak időpontot adni. De sok helyen csak 1 hónapra előre.

Ha ilyen sürgős, akkor hívd fel. Én mindig telefonon kérek, mert lehet, hogy olyat mond, ami nekem nem jó, és akkor egyszerűbb azonnal megbeszélni, mint ide-oda írogatni.

aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!