Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire komolytalan ha...

Az mennyire komolytalan ha egy személy ahol szolgàltatàst veszel igénybe(pszichológus,fodràsz,masszőr...)megnézi az üzenetet és nem vàlaszol?

Figyelt kérdés
Ràkérdeztem pàr napja van- e időpont hétfő vagy kedden,megnyitotta nem írt.De làtom elérhető.Mostanàban egyébként így ír,de legalàbb visszaírt hogy szól még.Azelőtt egy napon belül volt vàlasz.Egyszer fordult elő hogy írta kiment a fejéből és pàr napra rà vàlaszolt.Azt mondja sok minden van most.Az ok,de akkor jobb lenne ha szólna hogy...most nem tudlak fogadni,vagy x ideig nem dolgozok,stb.Igy azt gondolom nem is akar fogadni.Azt meg komolytalannak tartom ha valaki akinél szolgàltatàst veszek igénybe,fizetek érte " elfelejti" megírni a konkrétumot.Egyezek ha valaki elfoglalt de ilyenkor ha nincs kapacitàsa jobb megoldàs ha kivesz pàr hetet és értesíti a klienseit hogy meddig nem tudja őket fogadni.
aug. 26. 10:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gyakori, hogy ezek a mondvacsinált segítő szakemberek(...) hozzáállása a pénz miatt sajna ilyen. 1* írtam volna valakinek a honalpján keresztül, de a chapta rossz volt: ő ezt nem vette észre, így az e-mail-jén írtam, de ott sem volt 100-as...
aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
44%
#21: brühühü
aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Vegul jelentkezett,csak keson es halasztotta az idopontot par nappal kesobbre
aug. 26. 21:08
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, én azt hittem, hogy eltűnt és hetek óta nem írt :D Erre kiderült, hogy csak pár nap volt és ráadásul válaszolt is.

Én tényleg nem értem az ilyeneket. Itt vergődik egész nap, ahelyett, hogy felhívta volna :D

aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Szamomra az volt zavaro hogy latta az uzenetet rakerdeztem ket konkret napra és nem irta meg akkor startban hogy az neki nem jo.
aug. 27. 08:58
 26/30 A kérdező kommentje:
Meg le is mondta az elobb 😀
aug. 27. 09:20
 27/30 anonim ***** válasza:
69%
nem csodálom, ezt én sem bírtam volna
aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Látta" - Na EZ az, ami egyáltalán nem megbízható. Főleg messengeren. Ahogy az sem, hogy "elérhető"


Minden ilyen állapotot összevissza jelez, és jelzett már tíz évvel ezelőtt is!

Ezt kéne már felfogni végre!

aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Itt pszichologusrol lesz szo.. ennyit senki nem nyuglodik egy fodraszon..
aug. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A Messenger sem valami megbízható már egy jó ideje. Ha a "látta" szerepel ott sem biztos, hogy amúgy úgy van, de ugyanez igaz az elérhetőségi állapotra is.

Ha nagyon sürgős lett volna ez az egész, vagy fontos, akkor felhívtad volna telefonon. Max. nem veszi fel, de vagy te hívod újra később, vagy ő téged.

aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!