Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme élni, ha szegény...

Van értelme élni, ha szegény és csúnya az ember?

Figyelt kérdés
Aki hasonló helyzetben van miben találta meg a boldogságot?

szept. 7. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
32 szavazat
 1/8 anonim válasza:
63%
Valami nagyon fájhat szegény kérdezőnek. Pszichológust vagy pszichiátert tudok ajánlani. Szívesen segítek. 🤗❤️
szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ebben az országban nem. 34 évesen végleg feladtam az életet, azóta eltelt 2 évben élőhalottként létezek nagy semminek. Régen xanax volt boldogságom, de az sem segít.


36 éves

szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szegénység ellen jobban fizető munka, csúnya ember meg nagyon maximum 500-ból 1, de inkább még többől. Az emberek átlagos külsejűek, extrém ritka a kifejezetten csúnya, de az is lehet a külsejétől teljesen függetlenül szerethető. A kapcsolatteremtés a te feladatod.
szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én annak örülök, hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy van ahova menekülni a valóságtól. Olvasni, filmet nézni, kirándulni, játszani. Ha bizonyos dolgokat, amiket szeretnél, már biztosra tudod, hogy nem kaphatod meg, le is s.arhatod az egészet, és alakíthatod úgy az életedet, hogy ennek ellenére is jól érezd magad. Viszont biztos vagyok benne, hogy az emberek jó része, aki úgy érez, mint te, csak túldramatizálja a helyzetet és minden tekintetben legalább átlagos közeli. Nem éri meg beleállni az áldozatpozícióba, senki nem fog sajnálni, senkit nem fog érdekelni, hogy te sajnálod magad :/.
szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
4-es:álomvilágban élsz.
szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha van pénzed, akkor szép is lehetsz, legalábbis sokat tudsz javítani a megjelenéseden. Pénzt meg lehet keresni, nagyon sok pénzt is. A hozzáállást kell megváltoztatni, dolgozni, megtervezni az életedet, és javulni fognak a dolgok.
szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
van ha nő vagy akkor valamivel több de férfiként is van
szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lesz*rom a külvilágot, boldog vagyok egyedül, meg anélkül, hogy bárki is szépnek/jóképűnek tartana.😊 Olvasok, futok, fotózok, sétálok, biciklizek, stb. De én kb "kórosan" introvertált vagyok, egy extravertaltabb, szimplán normális embernek ez nem lenne jó, én elhiszem...

33F

szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!