Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok néha szép és...

Miért vagyok néha szép és néha csúnya?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés elsőre de miért van az,hogy van amikor felkelek,tükörbe nézek és nagyonis szépnek látom magam,szinte alig csinálok valamit az arcommal és ki merek lépni az utcára,de máskor meg fullosan az ellentéte..tehát extrán csúnyának érzem és látom magam,szinte zsákot húznék a fejemre legszivesebben...valaki tudja mi ez a jelenség?
szept. 16. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Önbizalomhiány. Sportolj!
szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A hangulatingadozás lehet az oka szerintem.Ha valaki jó hangulatban néz a tükörbe,akkor szebbnek látja magát.Ha pedig rossz hangulatú,akkor meg épp az ellentéte.
szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Fàradtsàg, étrend és egyéb dolgok ki tudnak ülni az ember arcàra. Furcsa, de tinikorom végén vettem ésre én is hogy ég és föld az arcom egy hosszú éjjeli műszak utàn màsnap reggel. És màs kipihenve hétvégén.


Emellett pedig fényhatàsok a tükör elött RENGETEGET szàmítanak. Médiàban is àltalàban külön ember van arra hogy essen a fény pont emiatt. Néha interjúknàl meg is lehet figyelni (főleg politikai témàban) hogy a "rossz" oldalt milyen fény éri, a "jó" oldalt pedig mennyivel előnyösebb. Ha nem ugyan azok a fényviszonyok minden alkalommal mikor nézed magad, ott az első hibalehetőség.

szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fényviszonyok mindig ugyanazok :D
szept. 16. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Lelki állapottól is függ. Jobban érzed magad, akkor jobbnak látod magad. Ha valami bajod van, akkor rosszabbnak.
szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a mensi nagyon befolyásolja

Mikor ovulálok akkor vonzónak látom magam, de mielőtt megvan mint egy bányarém

A hormonok totál bezavarnak az önképbe

(Bár elvileg van tudományos alapja, mivel ovuláció alatt a legtermékenyebbek a nők, így akkor próbálják bevonzani a potenciális partnert, szóval ezért a szervezet elkezd dolgozni azon hogy jobban néz ki pl simább egészségesebb bőr)

szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Kialudtság és aktuális lelkiállapot.
szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogy milyen lábbal keltél fel. Ezt én is átérzem, sajnos nagyon gyakran ingadozik a hangulatom, és azzal, hogy magamat 'méricskélem', mennyire vagyok szép, csak nehezítem a dolgom
szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Nő vagy???


Ovulációidején én majd kicsattanok. Szép a bőröm, a kedvem is jobb, csinosabban öltözök, jobban alszom. Menstruációkor meg fel vagyok puffadva, még az arcom is más. Sokszor megjegyzik akik ritkán látnak, hogy fogytam/híztam. Pedig nem, évek óta tartom, csak egyszerűen más vagyok a hónap bizonyos szakaszaiban.

szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!