Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni szeretnek Kapcsola...

Ismerkedni szeretnek Kapcsolatot szeretnek nem vagyok csúnya lány viszont husis vagyok Debrecenben tanulok ott is vagyok kolis Ha van kedved beszelni irj privi es adok instat vagy snapet ?

Figyelt kérdés

Légyszi 25 alatt legyél es Debrecen közelében lakj pussz

Ne savazzatok szét kérlek😂


2021. okt. 28. 13:40
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan több vagyok 25nél kétszer, de szeretek ismerkedni a mai fiatal korosztállyal. Semmi tali, semmi randi, csupán szimpla ismerkedés és szín tiszta barátság. Tudom, hogy nem ezt keresed, de én örülnék ha elfogadnál barátodnak, akivel bármikor, bármit megoszthatsz és tanácsot kérhetsz. Facen Thomas Christ (Nivastus) néven találsz meg.

Szia!

2021. okt. 28. 13:57
 2/7 anonim válasza:
#1 takarodj már
2021. okt. 29. 11:14
 3/7 anonim válasza:
Nem csúnya, viszont cserébe husis......tudjuk mit jelent..😁
2021. okt. 29. 13:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent ? 😂
2021. okt. 29. 19:23
 5/7 anonim válasza:
Írtam.neked es nem valaszolsz kedvea
2021. okt. 29. 19:27
 6/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz , bár 26 vagyok , és nem Debrecenbe lakok , de sokat járok oda . Imádom a husis lányokat :)
2021. okt. 30. 10:20
 7/7 V-Balazs válasza:

Szio :3

19 vagyok szóval még 25 Alatt ^^"

És Debrecen mellett lakok kb 20 km re, rendszeresen bejárok.

írnék privit de nem engedi :D

2022. júl. 26. 01:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!