Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az egyik kolléganő...

Mitől lehet az egyik kolléganőm ilyen büdös?

Figyelt kérdés

Egész szép lánynak tudnám mondani, fiatal, kivülről igényesnek tűnik, de egyszerűen nem lehet mellette megmaradni. De komolyam, az izzadság szag, seggszag én nem tudom minden keveredik ha mellettem van, nem tudom mit lehetne vele csinálni.

Megérteném ha műszak végére leizzad, de ő már reggel ilyen. A többi munkatárssal nincs baj, ő az egyetlen akin ezt érzem amúgy, szinte azt idézi ha valami aluljáróban elmegyek egy hajléktalan mellett.

A fürdésen spórolna? Ugyanannyit keresünk és nem kiadás számomra.

Volt más is ilyen helyzetben?



ma 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége nem attól büdös mert nem fürdik. Pláne nem munkahelyen. Ezt már meg lehetne végre érteni. Lehet izzadós, vagy betegség stb. sok oka lehet de szint biztosan tisztálkodik.

2, fél perc alatt megszokod és már nem érzed, ez nem ok a csesztetésre. HA rendesen tisztálkodik akkor hagyd békén.

ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl rossz a szaglásom. Büdöset izzadok és alig lehet ki mosni a ruhákból.

Reggel, este zuhanyzok. Nagyon tiszta vagyok. Többször váltok ruhát is egy nap. Egészségesen étkezek.

Talán valami betegség lehet. Több úton is próbáltam utánajárni de nem derült ki az oka. Ha sok a problémám, stresszesebb vagyok akkor büdösebb.


Ami használt; deonatulle soft stone, shiseido selensure. Ha érzem, hogy izzadok akkor fertőtlenítő kendővel áttörlöm a hónaljam hogy biztosra menjek és használom valamelyik deo stiftet.

A ruhákból meg úgy hoztam ki a szagot hogy domestosos vízbe (nem sokat tettem bele, hogy a ruhák színét neszedje ki) áztatt őket, majd mosóparfümösbe és mosás

ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem szorongó?Mert, ha igen, lehet azért izzad, az is lehet, hogy ez a bélműködésére is kihat, fingik, stb.

Főleg ha puffasztót evett előző este, akkor simán finghat 5 percenként is, lehet laposan, hogy nem hallani, csak érezni.

ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

"ami még meglep hogy van párja"


Figyeld, nekem volt egy ilyen büdösbogár munkatársam, munkába is bűzlött, de ugye fizikai munka, de utána se tusolt, a buszon már a három sorral előtte ülőt is a hányinger kerülgette, + a szájának is ilyen kimondhatatlan undorító okádék savanyú bélszaga volt.


Na kapaszkodj meg, sokszor láttam mikor leszált a buszról, mindig ott várta egy nő, gondolom az asszonya, oda ment hozzá ás SMÁROLTAK vazze...


Csak azt nem értem hogy azzal a száj és testszaggal a nője hogy nem okádott a szájába...


Lehet ilyen perverz a párja, hogy az emberi bűzre izgul.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valami baja van vagy szar a mosógépe és beposhadnak a ruhák. + nekem is volt néha hagymaszagom hagymaevés után, hát, nem eszek már hagymát. :DDD
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen évfolyamtársam volt, ő egyszer elmondta, hogy konkrétan nem érez szagokat, de semmit. Onnantól kezdve értettem, hogy miért volt izzadtságszagú néha.
ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!