Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Olyan büdös a lába a kolleganő...

Olyan büdös a lába a kolleganőmnek, hogy elviselhetetlen, belengi az irodát. Hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Az a baj nagyon rosszindulatú és nem szeretnék veszekedni vele,de már nem bírom..:(

Volt valaki hasonló helyzetbe?D e a szájszaga is kellemtlen.

Egyébként nagyon csendes ember vagyok alig hallatom a hangom!Kérlek segítsetek!(elnézést a tegezésért!!)


2010. márc. 31. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is van egy ilyen koleganő.De neki mindene büdös.Árad a ruhájából a bűz.Többször szólt neki az osztályvezető, de nem változott semmi.Én már nem dolgoízok vele egy szobába, nem tudom most milyen.Kellemetlen, az biztos.
2010. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
ültess virágot a lába mellé és mutasd meg neki, hogy hervad el. bocs de csak ilyen tom és jerry-s válasz jutott eszembe
2010. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szolj, mert akkor te leszel elkonyvelve gonosznak. Anyukam dolgozik 1-2 olyan emberrel, akiknek iszonyat koszos a ruhajuk es ugy jarnak dolgozni. Szolt nekik, de nem durvan. Semmi sem valtozott, az ilyen emberek nem veszik eszre magukat vagy egyszeruen lustak valtoztatni. Szoval szerintem hiaba szolnal, aki ilyen, az nem fog megvaltozni. Bezzeg nekem egyszer azert szolt egy illeto, mert a zoknim szine nem ment a cipomehez es ezt 20 ember elott kozolte velem. Gondolhatod, hogyha keresztbe tudtam volna tenni az illetonek egy ilyen beszolasert, en is megtettem volna, szoval ne szolj, mert csak a harag lesz belole.
2010. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az jutott eszembe, hogy veszel valakinek ajándékba pamutzoknit és lábsprayt (vagy ilyesmit) és ha szoktatok ilyenről beszélni, mondhatod, hogy ezt vetted valakinek vagy akár magadnak, mert ettől-ebben nem izzad a lába (lábad). Vagy hogy sietsz, mert szeretnél ilyen termékeket nézni valakinek vagy magadnak.

És hátha így azt mondja, igen nekem is problémám. És mondjuk kedvet kap, hogy kipróbáljon egy ilyen terméket. Remélem érted, hogy gondoltam, Nemúgy, hogy neki, hanem mintegy mellékesen előhozni a témát. Aztán ha ebből sem ért, akkor peched van.

2010. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket!:-)Vettem egy jácintot olyan cserepest aminek nagyon finom illata van!Arra gondoltam nem szólok neki,mert alapban sokat segített nekem amikor ide kerültem...

Az utolsó hozzászoló beindította a fantáziámat....jó tipp!!:-)

2010. márc. 31. 19:30
 6/6 anonim válasza:
100%

Születésnapjára dezodort és lábgomba elleni krémet adj.


Egyik tanárom mesélte annó, hogy egy régi iskolájában is volt egy tanár, aki eléggé büdös volt és a fenti gesztussal adták tudtára... nem esett le neki...

2010. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!