Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az egyik kolléganő...

Mitől lehet az egyik kolléganőm ilyen büdös?

Figyelt kérdés

Egész szép lánynak tudnám mondani, fiatal, kivülről igényesnek tűnik, de egyszerűen nem lehet mellette megmaradni. De komolyam, az izzadság szag, seggszag én nem tudom minden keveredik ha mellettem van, nem tudom mit lehetne vele csinálni.

Megérteném ha műszak végére leizzad, de ő már reggel ilyen. A többi munkatárssal nincs baj, ő az egyetlen akin ezt érzem amúgy, szinte azt idézi ha valami aluljáróban elmegyek egy hajléktalan mellett.

A fürdésen spórolna? Ugyanannyit keresünk és nem kiadás számomra.

Volt más is ilyen helyzetben?



ma 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy csak esténként fürdik, reggel nem és nem használ dezodort.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem akar magának pasit, és így tartja magától távol őket.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Valószínűleg rossz a szaglása, és nem tudja.


Lehet, hogy büdösek lesznek a ruhái a mosógépben.


Ha rossz a szaglása, azt sem fogja érezni, hogy nem mosakodott meg rendesen.


Lehet valami bőrprobléma is, ami miatt büdös, vagy ami miatt nem tud úgy tisztálkodni, hogy ne legyen büdös.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy munkatársamnak valami betegsége miatt volt ilyen borzasztó szaga, sokszor mondta, hogy lezuhanyzik és 10 perc múlva újra büdös.
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudja a ruháit rendesen mosni, esetleg valamilyen betegség. Ezek a leggyakoribb okok.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg fut a busz után, tömegközlekedéssel utazik és fűt a sok ember mint az állat, vagy másodállásban fizikai munkát végez.. amúgy érdekes kérdés mert pl. ismerek olyat aki kimegy a boltba és rögtön a dezodorhoz/sprayhez nyúl...hát mit mondjak, amikor az izzadság szag keveredik az illat anyaggal különös elegyet alkot.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#2 ami még meglep hogy van párja
ma 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet nincs otthon vizük furdeni plusz nem ismeri a stifteket sem.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Volt egy eszement szomszédasszonyom, aki fokhagyma kapszulát szedett. Na szerintem neki attól lett penetráns csöves szaga...
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szep fiatal lany meg seggszag? En ramozdulnek ha megereznem!
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!