Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóljak a kolléganőmnek hogy...

Szóljak a kolléganőmnek hogy érezni lehet a menstruációs vérének a szagát?

Figyelt kérdés

Egy irodában ülünk, tudom hogy menstruál mert mondta nekem múlthéten, bejövök az irodába és megcsap a szag, vagy odaállok mellé, és nagyon erősen lehet érezni a vér szagot.


És az is idegesít, hogy aki bejön ide akár azt is hiheti hogy én vagyok az...


Nem merek neki szólni, nem tudom hogy venné ki magát.


Ti mit gondoltok?



2023. jan. 30. 09:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak munkatársak vagyunk, akkor én nem szólnék, mert ez egy elég kényes, intim téma. Ha nagyon jóban lennénk, baráti viszonyban, akkor szólnék. Végül is nekem is jól esne, ha bármi fura van rajta és aki közel áll hozzám, az szólna. De olyantól, aki nem áll közel, elég kellemetlen lehet.
2023. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Azt hogy túlérzékeny az orrod. Mert mit csináljon ? Használjon tampont ha utálja, mert neked úgy tetszik? Csak cseréli azt a francos betétet egy irodista, nem olyan mintha elmenni sem lenen ideje a gép mellől, csak egyszer nyolc óra alatt...
2023. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyunk baráti viszonyban, de egy nagy jó munkatársi viszonyban vagyunk. Ezért nem tudom én se, hogy mit csináljak. Én örülnék neki ha szólna, kellemetlen lenne nekem nyilván, de utána tudnék tenni a dolog ellen. De ő nem biztos hogy ugyanúgy örülne ha szólnék, lehet leteremtene érte.


1 éve dolgozunk együtt, eddig nem éreztem így a szagát, most nem tudom mi van...

2023. jan. 30. 09:17
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Amikor kettesben vagytok, mondhatod, hogy vérszagot érzel, megkérdezheted, hogy ő is érzi-e, aztán elütheted azzal, hogy covid óta időnként mindenfélét érzel. Ha veszi a lapot, veszi, ha nem, hagyd. Ha bárki megjegyzést tesz, a kollegialitás jegyében mondhatod, hogy te nem érzel semmit, be is van dugulva az orrod. Nem nagyon illik erre direkt megjegyzést tenni, de ha nagyon zavaró, akkor talán a fenti mód nem annyira bántó.
2023. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
2-es: igen igazad van, érzékeny is vagyok rá, lehet más nem érzi, nem tudom.
2023. jan. 30. 09:18
 6/31 A kérdező kommentje:
4-es: igen én is ezt gondolom hogy nem illik, kellemetlen téma, csak kíváncsi voltam hogy mit gondoltok és feltettem a kérdést itt.
2023. jan. 30. 09:21
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

"tudom hogy menstruál mert mondta nekem múlthéten,"

Hát akkor még az is bőven megeshet, hogy képzelődsz, mert már el is múlhatott neki.

2023. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7-es: pénteken jött meg neki elmondása szerint, és ma hétfő van. És ma reggel is mondta hogy nagyon erősen menstruál és fáj is a hasa.
2023. jan. 30. 09:26
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért érzed, mert elmondta és bekepzeled. Dehogy szolnek, borzasztóan kellemetlen lenne. Vigyél be valami illatosítót ha ez ennyire fontos.
2023. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Szellőztessetek.
2023. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!