Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett a közvetlen...

Mi történhetett a közvetlen kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Ismerem már jó pár éve. Sosem volt 1 nagy darab nő. Vékony volt de még az a pont jó. Én nem tudom, de hirtelen úgy tűnik mintha egy 10est ledobott volna (nem volt neki miből.) és ezek mellett elég más lett nagyon ingerült. De kétlem, hogy fogyozna, mert azért eszik rendesen. Olyan mintha a külvilág felé mutatna hogy minden rendben de lassan elfogy szó szerint. Ha rakerdezunk, tok normálisan válaszol,hogy nincs semmi baja. De lassan zörögnek a csontjai.. Mégis sokat eszik. Beteg lenne? De akkor tpre járna.. És mindig ott van ha kell 12 órát is lenyom
2020. szept. 13. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, nem akarja kezeltetni magát. Vagy csak ilyen alternatív vackokkal.
2020. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lelki baj. Esetleg egy rosszkapcsolat. Elhagytak, megcsaltak. Vagy beteg hozzatartozo, vagy otthoni problemak es ezertis inkabb tulorazik minthogy otthon legyen. Sok ilyet lattam mar. Hivd el egy kavera a munkahelyen kivul hatha megnyilik egy kis beszelgetestol. Es akkor segithetne is ha beszel ra
2020. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy családi problémái vannak és az idegesség miatt fogy
2020. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát van egy tippem. Valami nagyon komoly betegsége lehet, de nem akar róla beszélni. Nem akarja látni a szemetekben a sajnálkozást!!!!

Amíg bírja, dolgozik, köztetek van, majd amikor úgy érzi, egész biztosan otthon marad. Vagy kórházban.

2020. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha beszel rola.
2020. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Biztos beteg. Rákos, cukorbeteg. Vagy súlyos családi problémája van. Én biztos nem hagynám annyiban, hogy lerázzon, hanem folytatnám a kérdezést, hogy dehát akkor mitől fogy? Ti látjátok, hogy eszik?
2020. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Én biztos nem hagynám annyiban, hogy lerázzon, hanem folytatnám a kérdezést,


elég azomoeú

2020. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*szomorú
2020. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De milyen alapon lennél vele szemben olyan erőszakos, olyan rámenős, ahogy mondod, nem hagynád, hogy lerázzon???? Egyszerűen megmondod neki, hogy:

"Látjátok, hogy valami nincs rendben. Ha nem akar beszélni róla, végülis magánügye. De tudjon róla, ha bármiben segítségre van szüksége, rátok számíthat."

2020. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy lement róla 10 kiló idegességtől, vannak ilyen típusú vékony alkatok. A másik lehetőség, hogy van valami rejtett problémája amiről esetleg ő se tud, mondjuk pajzsmirigy túlműködés, ami miatt folyamatosan elfogy. Legrosszabb esetben az éves orvosi vizsgálaton ki fog ez bukni és a doki csak továbbküldi.
2020. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!