Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett a közvetlen...

Mi történhetett a közvetlen kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Ismerem már jó pár éve. Sosem volt 1 nagy darab nő. Vékony volt de még az a pont jó. Én nem tudom, de hirtelen úgy tűnik mintha egy 10est ledobott volna (nem volt neki miből.) és ezek mellett elég más lett nagyon ingerült. De kétlem, hogy fogyozna, mert azért eszik rendesen. Olyan mintha a külvilág felé mutatna hogy minden rendben de lassan elfogy szó szerint. Ha rakerdezunk, tok normálisan válaszol,hogy nincs semmi baja. De lassan zörögnek a csontjai.. Mégis sokat eszik. Beteg lenne? De akkor tpre járna.. És mindig ott van ha kell 12 órát is lenyom
2020. szept. 13. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy esetleg pajzsmirigy túlműködése lehet. Nekem alulműködésem van, az ellentetje. Tipikusan a túlműködés tud hirtelen, látványos fogyást okozni változatlan étkezési szokások mellett, a túlpörgés (12 óra munka) és az idegesség is tipikus tünet. Előfordulhat, hogy nem is tudja, mi a baja. Érdemes lenne nézetnie egy TSH-t. Ez még viszonylag jó opció a szóbajöhető más okok közül (súlyosabb betegségek, magánéleti gondok), amik szintén lehetségesek. Én nem erőltetném, ha nem akar róla beszélni, de nyomatékosítanám, hogy ha úgy érzi, hogy segítségre van szüksége, támogatom.
2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kiderult mi történt?
2020. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!