Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóljak a kolléganőmnek hogy...

Szóljak a kolléganőmnek hogy érezni lehet a menstruációs vérének a szagát?

Figyelt kérdés

Egy irodában ülünk, tudom hogy menstruál mert mondta nekem múlthéten, bejövök az irodába és megcsap a szag, vagy odaállok mellé, és nagyon erősen lehet érezni a vér szagot.


És az is idegesít, hogy aki bejön ide akár azt is hiheti hogy én vagyok az...


Nem merek neki szólni, nem tudom hogy venné ki magát.


Ti mit gondoltok?



2023. jan. 30. 09:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer nekem szólt a barátnőm, mikor még nagyon az elején voltam kb. 14 évesen. Tapasztalatlan voltam és egyszerűen túl sokáig nem cseréltem, mire már volt szaga. Persze saját magad nem érzed úgy... Kellemetlen volt a szembesítés, de ez a lecke bevált, azóta nem fordult elő hasonló.

Felnőtt embernél persze más. De lehet, hogy a kínos eset után jobban odafigyelne a cserékre

2023. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

#21-es

Te hány órája nem cseréltél már akkor? Honnan érezték meg rajtad? Csak mert el nem tudom képzelni hogy ilyen tényleg megtörténhet...

2023. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

20-as: lehet hogy nem tűnik életszerűnek, de igazat kérdeztem!

Érzékeny vagyok a szagára ezt aláírom, de ennél a kolléganőmnél az elmúlt 1 év alatt amióta együtt dolgozunk nem éreztem még. De ma fuhh nagyon.. ezért is lepődtem meg, mert eddig nem tapasztaltam ezt nála. Pénteken mondta hogy megjött neki, akkor nem éreztem, meg hát nem undorodok tőle, nők vagyunk, ez van.


A környezetére igényes, rendet tart, de magára szerintem annyira nem. 37 éves.


Nézd nem tudom én se mi volt ez, de nem én találtam ki a sztorit. Azért tettem fel a kérdést, mert nem tudtam hogy hogyan kezeljem ezt a dolgot, szóljak e neki, hogyan venné az ki magát, stb.


Egyébként délután 1 körül elment mosdóba, és utána megszűnt a szag. Lehet betétet cserélt, nem tudom.

2023. jan. 30. 19:43
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
Elég rég óta, 12+ óra biztos, pont azért lett büdös. Tapasztalatlan voltam, csak azt néztem, hogy kevés van benne... Utána még egy különórát végig feszengtem (ált. sulisként) ebben a tudatban, hogy büdös vagyok. 😬 Mi benne a hihetetlen? Ha felnőttel és rendszeresen van, lehet, hogy nem jókedvében, hanem mondjuk rossz anyagi helyzet miatt spórol a betéttel
2023. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
24-es mert igénytelenség :D
2023. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Van itt egy igényes nő: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Ő biztos nem spórol a betéteken.

2023. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
19%
Kiáltsd el magad hogy: "HÚÚÚ micsoda menstruációs vérszag van idebent!"
2023. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 VZ2 ***** válasza:
68%
A kérdésed teljesen életszerű, csaképpen rengeteg silány, igénytelen ember van itt, akik téged vádolnak és beállnak csendben az igénytelen kolléganőd mellé. Ki kell állni magadért. Ha ebben nem teszed, másban is alul fogsz maradni a munkahelyen, és máshol is. A legjobb, ha legközelebb a saját érzéseid/gondolataid alapján megteszed a lépéseid, ami vélhetően a probléma jelzése annak, aki miatt van a probléma, és ez nem te vagy, hanem a kolléganőd. Még rá is beszéltek itt, hogy ne jelezd. Lassan majd azért is elnézést kérsz a munkahelyen, hogy élsz, ha az itteni hülyékre hallgatsz.
2023. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 VZ2 ***** válasza:
Tipikusan lenyomtak itt téged, mert már a kérdésedből is érezhető, hogy könnyen manipulálható vagy sajnos, és ezt fejelsztened kell. Ők pedig keselyűként rádrepültek a "vérszagra".
2023. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Hát de mégis mit csináljon szerencsétlen munkatársad? A menstruációt kikapcsolni nem lehet. Annyira meg senki nem hülye, hogy rohadásig bent hagyja a betétet. Magyarul nem tehet róla, hogy büdös!!!

Nekem is extrém büdös a menstruációm, de nem tudok mit tenni ellene. Dolgozni meg kell... Rohadt kellemetlen, de ez van, nők vagyunk.

2023. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!