Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tesztek konfliktus helyzet...

Mit tesztek konfliktus helyzetben?

Figyelt kérdés

Ti hogy kezelitek/kezelnétek azt ha az utcán leszólítanak és nem a kéregetésre vagy hasonló dolgokrs gondolok hanem konkrétan beléd állnak te mit teszel/tennél?



Csak mert nekem elég nehéz kezelni az ilyen helyzeteket mert mégha csak verbálisan is de belém állnak én egyből ütnék de sajnos sok esetben nem ér annyit se az illető se az adott szituáció viszont én nem tudom ezt úgy rendezni hogy tovább állok csöndben maradok elfutok stb. Mert azzal ellentmondanék saját magamnak.


Azért releváns ez most mert ma is megtörtént ez velem igaz nem lett végül semmi de nagyon nehéz volt megállni hogy ne üssek vagy szúrjak.



ma 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki áll beléd és miért?

Oké, hogy full agresszív a társadalom, de csak úgy odamenni vadidegenhez és beléállni nem igazán fordul elő.

Konkrét szituációt írj. Ki volt, miért ment oda, milyen mondatok hangoztak el?

ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

dolgokra*


Úgy volt hogy sétáltam haza és hátulról ordibáltak belém kötöttek először nem vágtam hogy nekem ugatnak mert volt vagy 4-5 méter de mikor hátra fordultam láttam engem néznek nincs ott más és odaálltam nekik hogy nekem beszélnek e de aztán kussba maradt terelte a témát de nyúlt a belső zsebébe és akkor már ott áltam össze ért a fejünk is és ütöttem volna de lejátszódott a fejemben hogy ha most ebbe bele megyek nem jár jól egyikünk sem és inkább vártam kicsit mit csinál de aztán hirtelen visszább lépett és elsétáltak.


Lehet hátulról azt hitték valami gyerek vagyok vagy nemtom akit le tudnak húzni vagy valami.

ma 10:23
 3/6 A kérdező kommentje:
1es hát nemtom lehet én lakok szar környéken de ez majdnem minden napos vagy legalább minden héten van ilyen.
ma 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez van sajnos. Rossz környék. Költözni tudsz csak. Vagy rendőrt hívni. Vagy ne fordulj meg, ha utánad szólnak.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

"nagyon nehéz volt megállni hogy ne üssek vagy szúrjak"


Ebben az esetben VELED is komoly bajok vannak!

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

"hátulról ordibáltak belém kötöttek először nem vágtam hogy nekem ugatnak mert volt vagy 4-5 méter de mikor hátra fordultam láttam engem néznek nincs ott más és odaálltam nekik hogy nekem beszélnek e"


ITT éppen te voltál a hibás az egészben, normális ember nem foglalkozik azzam, amit 4-5 méterrel mögötte ordibál valaki. De nem fordul hátra és föleg nem "odaáll nekik" - ezzel generáltad az egész helyzetet.

Ne MÁSOKBAN keresd a hibát, hanem inkább nézz tükörbe ésw legközelebb fogd be a szád.

ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!