Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van igaza ebben a...

Kinek van igaza ebben a helyzetben ?

Figyelt kérdés

Máltán élek. A "barátnőm", ez valószínűleg már múltidő, egyszer egy évben meglátogat személyesen is, de mindig írt keresett, ha a férjemmel rossz viot a helyzet bármikor felhívhattam, akár éjjel is. Sokszor meghívtam magunkhoz, a repjegyet is fizetni akartam, a szállást is felajánlottam, de soha nem fogadta el, mindig keresett magának valamit. Múltkor kicsit félresiklott a találkozónk. Mikor kijött , pont rossz dolgok történtek köztem a férjemmel és már napok óta nem voltam otthon, buliztam és nem épp voltam józan. Szóval így mentem elé pár ismerősömmel és elvittem két buliba, ahova nem akart jönni. Az elmondások alapján öntudatlan állapotban voltam és szórtam a pénzt, az ügyfeleimét. Ezért fél óra múlva , a megmaradt pénzt elvette és hívta a férjem ,hogy jöjjön értem, akinek a pénzt odaadta. Az utólagos infók alapján olyanokat mondtam neki, hogy tolvaj vagy, paraszt vagy, add vissza a pénzemet. A többi nap már került és másokkal töltötte az idejét . Amikor hazament, ugyanúgy keresett , kérdezte mi van velem és mindig számíthattam rá , ha bajom volt. Viszont a munkám miatt én néha elfelejtettem keresni, válaszolni az üzeneteire.

Egyik nap kérte a csoportomban,hogy osszam meg a közérdekű posztját, de én írtam neki, hogy ez ajánlatkérés, amin teljesen kiakadt, hogy napi 100 ugyanilyen üzenet megy ki,de én őt piszkálom meg belekötök mindenbe és ehelyett inkább hozzam rendbe a "szar életemet". Aztán próbáltam tisztázni ,hogy mi a baja, mondta,hogy nemcsak erről van szó , milyen barátság az, ahol ő keres szinte majd mindig meg, h nem válaszolok az üzeneteire és egyébként is szégyelljem magam, ahogy múltkor vele viselkedtem , hogy mindennek lehordtam. Aztán próbáltam hívni , de kinyomott és letiltotta a messengeren.Aztán kilepett a csoportomból és letörölt az ismerősei közül. Addigra már megosztottam a posztját és alá írtam , hogy írj vissza, de azt is törölte . Visszajelöltem, másfél napig ott voltam függőben ,de nem jelölt vissza. Aztán meguntam és visszavontam a jelölést. Adfigra mondjuk feloldotta a messenger tiltast, de nem írt. Aztán végülis én teljesen letiltottam.


Kinek volt itt igaza, mi a véleményetek erről ?



tegnapelőtt 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
HA tiltott tiltott. Sose törekedtem így megszakadt kapcsolatokat helyreállítani.
tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt képes voltál leírni ide és tényleg nem realizálod, hogy ki a hibás?


Segítek: Te vagy a hibás!

tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
Segítségre van szükséged. De valósra.
tegnapelőtt 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
1. Minden oka megvolt rá. De ahogy olvasom, ennek ellenére is feloldotta, gondolom miután lehiggadt és várta a tényleges bocsánatkérését a kérdezőnek. Kérdező, ezt nem neki kell helyrehozni, bazz nem is értem ,miért is Te tiltottad le véglegesen , miután ő valójában feloldott ? ??Úgy tűnik , most is Te voltál , aki lesz@rta ezt a kapcsolatot. Megérdemled, hogy nem szirult beléd ennyi önkritika
tegnapelőtt 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem Neked !
tegnapelőtt 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ugye azt vágod, h egy nagyon jó barátot vesztettél el a saját ostobaságod miatt?!, viszont te kérdező, te szégyelld magad, mert te nem voltál ennek a lánynak barátja sosem.
tegnapelőtt 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnődnek van igaza, és tényleg szükséged van segítségre. Ügyfelek pénzét így elszórni... nem kicsit meredek és felelőtlen húzás.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!