Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél? ha valaki az...

Mit tennél? ha valaki az utcán vagy boltban jogtalanul minősíthetetlen stílusban rád ordítana hogy takarodj innét (előtted állok a sorban, stb. ez egy példa volt) miközben azt hiszi hogy igaza van, de nincs igaza egy olyan helyzetben mikor

Figyelt kérdés

van módod szó nélkül érvényesíteni a jogod?



(Pl. az eladó már a kiszolgálásoddal foglalkozik ép a pultra rakja a terméket, és neked csak egy mozdulattal el kell venni s mehetsz a dolgodra) Kioktatnád, hogy hogy beszélhet így Veled, leállnál vele vitázni és elmagyaráznád hogy nincs igaza, vagy válasz nélkül egyszerűen csak elvennéd a közben pultra rakott terméket és tovább állnál?


2022. márc. 23. 04:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Tisztelem magam annyira, hogy nem állok le veszekedni.
2022. márc. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így tettem, annyit mondtam csak hogy "Én már kapom" és távoztam, de nagyon zavart az előtte és az utána is (!) elhangzott minősíthetetlen stílusa (stílusok mert többen voltak). De én se oktattam ki hogy micsoda viselkedés ez, valami hasonló de mai napig nem tudom hogy nem kellett e volna egy kicsit helyre tenni...
2022. márc. 23. 05:24
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes szellemi fogyatékkal élővel vitàzni.Úgy sem érti amit momdassz mert ő csak a kiabàlàsból és csúnya szavakból ért.Nem kell lealacsonyodni a szintjére,ezt az örömöt nem kell megadni mert az ilyen imàdja a cirkuszt.
2022. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyenkor csak lenézően végigmérem és elmegyek. Az ilyen nyomorultakat jobban zavarja,ha nem szólsz vissza nekik,hisz ezért csinálják.
2022. márc. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, lehet, hogy tényleg kijáró bolond, én is ismerek pár orvosilag kattant egyént, ne vitatkozz velük, mert ők nem bunkók, csak magadnak ártasz, ha egy kiszámíthatatlan egyénnel konfliktusba keveredsz.
2022. márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
"Egy bizonyos szint felett nem megyünk le egy bizonyos szint alá."
2022. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor végül is jól tettem? Egy rövid magyarázattal lényegében egy másodperc időt nyertem és mire balhézott a masik, én már a termékkel a kezemben távozóban voltam...
2022. márc. 23. 06:59
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ok nélkül nem szokott ráripakodni egyik ember a másikra...
2022. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A részegsége lehet ok viszont ez csak megerősíti az eddig elhangzott tanácsok hasznosságát. Részeg emberrel vitatkozni még nagyobb ostobaság...
2022. márc. 23. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!