Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerültél már fura helyzetbe,...

Kerültél már fura helyzetbe, mert álmodban beszéltél és meghallották a zagyva beszédedet?

Figyelt kérdés

Milyen helyzeteket éltetek meg ilyen jelleggel?

Mi volt utólag a reakció irányodba, amikor már ébren voltál?

Elmondta az illető, mit motyogtál álmodban?

Ha elmondta, csodálkoztál, hogy is mondhattál ilyet álmondban?

Vagy ki tudtad következtetni netán, miért motyoghattad álmodban, amit?

Volt már ilyesmiből konfliktusod másokkal?



2023. jan. 15. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra keltem, hogy képen vernek.


Kiderült, hogy álmomban beszóltam az osztálytársaimnak akivel egyszobába voltam osztálykiránduláson.

2023. jan. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a helyzetleírást, első! És, figyi, nem sikerült tisztáznod velük? Vagy valóban nehezteltél rájuk, elfojtottad és álmodban jött ki rajtad? Ők nem tolerálták, hogy tapintatosan nem mondtad a szemükbe, és csak álmodban szóltad el magad?
2023. jan. 15. 03:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kiránduláson aludtam el a buszon, nem tudom miket mondtam, de arra keltem, hogy mindenki nagyon furán néz rám, meg mondták, hogy álmomban beszéltem.😅

Egyébként a családtagjaim szerint, szinte mindig beszélek álmomban, már kiskorom óta..🤷‍♂️

2023. jan. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2023. jan. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Balhés emberek közé jártam akik attól képesek a másikba kötni, hogy ha rájuk néznek.
2023. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!