Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék egy kisbabát...

Nagyon szeretnék egy kisbabát de párkapcsolatot nem. Egyedül szeretném nevelni. Van lehetőség beültetésre?

Figyelt kérdés
De van egy kis baj én még szűz vagyok, így lehetséges a beültetés?

tegnap 22:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy babát
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pár nélkül nehéz lesz a kisbaba.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

#2:

Egyedülállóként egyáltalán örökbe fognak neki adni bárkit? Nem biztos. Amúgy elég sok feltétele van ennek, ha csak az egyiken nem felelnek meg az életkörülményei, akkor nem fognak neki senkit örökbeadni.

tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Remélem nem... egy ilyen önző gyökérnek ne legyen gyereke.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Amúgy igen hogy nőne fel ha nem tudsz kapcsolatot kialakítani
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem troll vagy, de ha mégsem:

- donorspermás inszemináció, saját vagy donorpetesejtes lombik lehetséges, nyilván szintén donorspermával, de egyedülállóak esetében ez az eljárás nem államilag támogatott, de nem tudom mennyi lehet a végösszeg, gyanítom bőven millión fölül,

- a szüzesség nem akadálya a vizsgálatoknak, stimulációnak, beültetésnek, nyilván fizikai szempontból el fogod veszteni a szüzességed közben (kacsa, hüvelyi UH, petevezeték-átjárhatósági stb.),

- örökbefogadás: ha megfelelsz a feltételeknek* akkor fogadhatsz örökbe, de egyedülállóként hátrányban leszel a párokkal szemben.


*Min. 25 évesnek kell lenned, és készül pszichológiai felmérés is, ahol egy megrögzött párkapcsolat-ellenes szűz nem biztos, hogy átmegy. Hogy fogalmazzak? Aki 25 évnél idősebb, szűz és csak gyereket akar, párkapcsolatot nem, az jó eséllyel olyan csomagot hordoz, amivel nem lenne szerencsés, ha örökbefogadna. Ráadásul egyedülállóként sokkal nehezebb biztosítanod az anyagi függetlenséget, biztos megélhetést, ezen is elbukhatsz.

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves vagy?

Miért nem adsz esélyt magadnak (és persze a kicsinek), hogy rendes családban éljetek?

Én igazán szerettem volna a babának apát, 10 hetesen mégis egyedül maradtam. És bár minden percét imádom most az anyaságnak, de tudom, hogy lesznek nehezebb pillanatok, és tartok tőle kicsit, hogy hogyan fogjuk megoldani, egy apával valószínűleg könnyebb lenne. (Hozzá kell tennem, hogy egy rossz apánál szerintem lehet jobb egy semmilyen, és most még könnyebb, hogy nem kell veszekednem senkivel hülyeségeken, tehát a fiamnál kiegyensúlyozottabb 2 évest nehezen találnál...)

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jajj nehogy már a szüzesség legyen a gond. Mért baj az, ha valaki egyedül nevel egy gyereket nem kötelező férjhez menni, de gyermeket mindenki vállalhat. Ez nincs megtiltva. Egyébként téma lezárva.
tegnap 22:57
 10/16 anonim válasza:
50%
Gyerekes gondolkodás
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!