Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok 21 évesen?

Mit csináltok 21 évesen?

Figyelt kérdés

Mivel foglalkoztok?

Van valamilyen hobbid?

Mik a terveid?

Hogy érzed magadat a bőrödbe?

Vannak barátaid?

Van párkapcsolatod?

Mit szeretsz legjobban?



2019. júl. 9. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mar megkerdezted majusban is...
2019. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első kérdésem itt :-D

De ha te mondod :-D

2019. júl. 9. 10:26
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Egyetemista vagyok Wales-ben.

Írás, úszás, barátokkal bármilyen program.

Bőven. Az egyik tanáromnak hála, megismerkedtem egy amerikai rendezővel, aki felajánlotta, hogy lehetek a gyakornoka.

Nagyon jól, úgy érzem, minden összejött.

Igen, sok. Nem tudnám nélkülük elképzelni az életem.

Jelenleg nincs.

Az egészet. A változás előtti izgalmat.


L

2019. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

21 évesen 1 éve dolgoztam főállásban, mint programozó

szintén ez volt a hobbim, inkább hobbiból lett szakma ez nálam

van egy elég komoly tervem amiből ez az egész fakadt, hosszú lenne elmagyarázni :)

akkor nem voltam a legjobban, de mára elég jól érzem magamat

igen vannak barátok, elég jók, főleg abban az időszakban számíthattam a legjobb barátomra

kapcsolatom is volt 21 évesen

régen a kókuszgolyót szerettem, most a mézeskalács a kedvenc :D


26F

2019. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Jelenleg pultosként és üzletvezető helyettesként dolgozom. Estin érettségizem, jövő májusban. (19 éves vagyok de remélem nem baj, ha hozzászólok).

Van hobbim, makettezem. 6 éve és nagyon szeretem. Mivel makettezem és baromi jó a kézügyességem, fogtechnikusnak megyek tovább tanulni. Jelenleg olyan semlegesen érzem magam. Az utóbbi időben nem ért olyan nagy stressz meg megrázó élmény, mint ami gyakran szokott. De olyan nagyon hiper szupernek sem mondanám a dolgokat.

Inkább haverok vannak, olyan embert nem tudok mondani, akit igaz barátnak neveznék, akivel minden szuper. Azért remélem majd lesz egszer legalább egy, valamikor a jövőben.

Nincs barátnőm, de alakulóban van egy lánnyal, aki nagyon bejön nekem csak vannak apróbb zavaró tényezők, amiket ki kell lőni először, hogy szabad legyen a pálya.

Mit szeretek legjobban? Azthiszem enni és aludni.

19/F

2019. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Már elmúltam 21 :)

De akkor:

- dolgoztam már, később tanultam tovább levelezőn

- akkor még nem volt hobbim

- tervem a továbbtanulás volt, ami össze is jött

- jól éreztem magam, kezdtem belekóstolni a felnőtt életbe, a függetlenségbe, és jó érzés volt, hogy van fizetésem, vásárolhatok magamnak

- voltak barátaim, volt egy nagyobb társaság is, mára a nagyobb társaságnak vége, egy-két barát maradt meg

- első igazán komoly párkapcsolatom kb. akkor lett vége és jöttek a szerencsétlenül végződő próbálkozások

- mivel kapcsolatban mit szeretek a legjobban? Sok mindent szeretek.

2019. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Egyetemre járok, közgazdaságot tanulok. Év közben, szemeszter közben gyakornok is vagyok, nyáron pedig pihenek, lazítok. (Úgysincs örökké lehetőségem rá.)

Sportolok, úszok, és szabadidőmben rengeteget olvasok. Imádok olvasni, szeretnék írással is foglalkozni, ezt szeretem igazán.

Csekély társasági életem van, azért nem vagyok remete de kevés barátom van, szórakozni nem járok, nem igazán szeretem a bulizást. Viszont magányosnak sem sűrűn érzem magamat.

Élem az életemet úgy ahogy nekem tetszik.


21/F

2019. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
59%

Mivel foglalkoztok? Jelenleg a háztartásban segítek, gyerekekre vigyázok. Plussz élvezem a nyarat. De szeptembertől tanulok tovább.


Van valamilyen hobbid? Kutyák, metin2, főzés.


Mik a terveid? Sok tervem van, de nem tudom még pontosan mi is legyek ha "nagy leszek".


Hogy érzed magadat a bőrödbe? Nem túl jól. De mindenkinek vannak rosszabb napjai.


Vannak barátaid? Igen, nem sok de ők mindig mellettem vannak.


Van párkapcsolatod? Van.


Mit szeretsz legjobban? A családom, a párom, a kutyáimat. Enni, aludni. A vodka szódát. 😀

21/L

2019. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Otthon vagyok

Történeketet olvasok és irok, zenét hallgatok

Egyetemre megyek jövőre, ha felvesznek

Internetes barátok számítanak?

Nincs, még nem volt soha

Olvasni, történeteket irni.

2019. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Még csak 20 vagyok, de már nincsen messze a 21. Egyetemre járok és még két évem van vissza. Viszont utána is szeretnék még tanulni, akár továbbmenni a mesterre vagy elkezdeni egy másik alapképzést. Valamint lassan szeretnék találni majd valamilyen diákmunkát is, ami valamicskét kapcsolódik is a szakomhoz. Hobbim van: szeretek olvasni, filmezni-sorozatozni, kézműveskedni, rajzolni, biciklizni és most újabban elkezdtem jógázni és írni is (valamint valamilyen szinten a szakom, a tanulás is a hobbim szerencsére). Viszont ezekre az egyetem közben nincsen sok időm, szóval általában csak egy-két dolgot tudok besűríteni és sajnos azokat sem rendszeresen. Én amúgy nagyon jól érzem magam és nem korábban nem gondoltam volna, hogy majd ezt mondom, de ez leginkább az egyetemnek köszönhető. Tök jó egy új városban lakni, bekerültem egy nagyon rendes-kedves-aranyos közösségbe, csomó új embert ismertem meg, a szakomat is szeretem és nagyon élvezem, hogy mindig van mit csinálnom (korábban kihagytam egy évet, ami borzalmas volt). Szerintem ezt szeretem a legjobban. Persze, néha fárasztó, idegesítő és vannak rosszabb napjaim, de összességében minden oké és ettől is izgalmas. Barátaim vannak és ez valahol megint az egyetemhez kapcsolódik. Gimi után mindenki ment ide-oda és éli a világát és így leolvadtak rólam az ilyen felszínes kapcsolatok, az igazi barátságok pedig megmaradtak. Valamint az egyetemen ismét ki tudtam alakítani új barátságokat, amiket sokkal őszintébbnek is érzek. Párkapcsolatom nincsen. A többi kérdésre pedig úgy érzem, hogy már nagyjából válaszoltam:)
2019. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!