Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják mostanába...

Miért mondják mostanába mindenkire nárcisztikus meg borderline?

Figyelt kérdés

nekem pl volt az exem aki leirás alapján simán nárcinak volt mondható de szerintem nem volt az mert elhagyott aztán mégsem porszivózott soha azóta is az új nővel van szerintem és nagyon nem akar visszajönni pedig bezzeg mindenki azt mondta hogy nárci volt aztán majd porszivózni fog


meg a borderline a másik hogy rám mondták az vagyok pedig csak rossz kedvem volt meg mikor azt mondták vagdalom magam a kezemen holott csak a macskát fürdettem és összekarmolta a kezem és mentőt akartak hívni rám


tegnap 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Elsősorban azért, mert egyre tájékozottabbak az emberek a pszichológiát illetően. Régen egyszerűen senki nem tudott ezekről semmit, manapság meg sok helyen ez már alapműveltség. Laikusként persze sokan sokmindent félreértenek vagy rosszul gondolnak. Még egy szakember is tévedhet egy diagnózis felállítása során.


"pl volt az exem aki leirás alapján simán nárcinak volt mondható de szerintem nem volt az mert elhagyott aztán mégsem porszivózott soha"


Attól, hogy valaki nem csinál 1 dolgot, ami jellemzi egy adott diagnózisra (de az alapgondolat is téves lehet, hogy ez egy jellemző dolog), még nem jelenti azt, hogy nem helyes a diagnózis. Természetesen nem tudom, hogy az exed nárcisztikus-e, ezt nem konkrétan rá írom.


"edig csak rossz kedvem volt meg mikor azt mondták vagdalom magam a kezemen holott csak a macskát fürdettem és összekarmolta a kezem"


Természetesen sok konyhadiagnózis téves és vannak félreérthető helyzetek is.

tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Mert ez a két divat szó , eddig a pedofil a pszicho szociopata és bipoláris futott állandóan most a nárcisztikus . A többség alap fogalmakkal a hétköznapok dolgaival sincs tisztában . Azt sem tudják ők milyen fő csoportba karakterbe tartoznak, milyen felosztások léteznek . Mégis folyamatosan tolják amit a média bemond és azt ismétlik amikről lövésük sincs .
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

2.-nál a pont. A sok "ezo" meg "pszichológia" cikk meg Youtube csatorna miatt felkapottak lesznek ezek a kifejezések, amiket használnak össze - vissza. Meg ugye nagyon sok "Büfé - ruhatár" fősuli szakon van ilyen "konyhacihológia" ami után azt hiszi a sok liba, hogy járt oda 10 előadást, és ő már tudja dolgokat.

De ugyanez van az állatokkal kapcsolatban is. Menj be itt a kutya rovatba! Volt a válaszoló 2X kutyasuliban, és máris oktatóként osztja az észt, leugatva szakembert meg állatorvost is.

tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!