Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az zsarnok, egoista nárcisztik...

Az zsarnok, egoista nárcisztikus hajlamú nőknek hogy van ilyen jó érzékük, hogy mindig önbizalomhiányos, magányos, esetleg borderline férfiakat találnak akiket aztán sikeresen ki tuddnak használni?

Figyelt kérdés
Vagy netán az a titok nyitja, hogy a rendben lévő pasik felismerik ezt és rövid időn belül kidobják őket?
szept. 1. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Is-is. Nekem volt szerencsém ilyen beállítottságú hölgyhöz, aki aztán folyton lenyomott. Mindenben okosabb volt, amiben meg mondjuk én, az nem számított. Egy téboly volt vele. Férj mellett tartott engem. Egyetlen jó dolog volt benne, bármikor felmehettünk hozzá. Aggódva sandítottam körül, mi lesz a munkaidőben valaki véletlenül hazajön.

- Á, dehogy - felelte.

Aztán persze rájöttem miért, mindenki a családjából csak a minimumot töltötte vele együtt, egyébként világgá futottak. :-)

Mesélte, hogy voltak rövid, rosszul sikerült kapcsolatai, na ott dobták ki hirtelen.

szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Hiányolom a toxikust a felsorolásból! Itt, a gyakorin, ha valaki nem szimpi, akkor csak nárcisztikus-toxikus-borderline lehet, más nem.🤦‍♂️
szept. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
64%

Ahogyan az állatvilágban is, ez is egy "vadászösztön".

Sanyargatni a becserkészendő áldozatot, életképtelenné tenni, majd uralmunk alá vonni.

Macskatulajok tökéletesen ismerik ezt a stílust, sokszor még a T. gazdi is ennek van kitéve.

És minél jobban retteg, alárendelődik a kontrollmániás félnek a szenvedő alany, az annál jobban vérszemet kap, mivel ez élteti.

Állati ösztön.

szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!