Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ghosting,gastlighting,benching...

Ghosting,gastlighting,benching,slow fade,rejtett es grandiózus nàrcisztikus...A mai vilàgban màr nem lehet normàlis kapcsolatot kialakítani anélkül hogy ezeket a kivédje valaki?

Figyelt kérdés
Úgy làtom a 90-es generàciótól kezdve ezt előszeretettel alkalmazzàk de màr idősebbek is àtveszik,úgyhogy nem lehet àltalànosítani.
szept. 2. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet sajnos, mert vannak olyan emberek, akik dacból regisztrálnak társkeresőre, meg lezáratlan párkapcsolatokkal, aztán megijednek, meg vissza szaladnak...
szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben a vilagban sok a lezaratlan dolog...mindenfele kapcsolatban.Lassan ezeket a dolgokat tanitani kellene mert karokat okoznak masok lelkeben
szept. 2. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja én azt tudom, de valahogy az emberek nem fogják fel.

Nem rég szakítottam barátnőmmel, pont ezért, mert nem fogta fel, hogy bánt konkrétan, szerinte ő én bántom őt és gondot csinálok azzal, hogy beszélgetni akarok vele és nem veszekedni.

Érdekes.

szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ha megakarod beszelni felhozol peldat azt mondja bantod es inkabb megszakitja
szept. 2. 06:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ja.

Akkor ja, Te is futottál bele ilyenbe.

szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelet a kivételnek:

manapság nagyon sok a lelkileg sérült ember, aki nem tud jól kommunikálni, így a kapcsolatai sincsenek rendben, részben a defektes kommunikáció miatt. Valamint a narratíva, miszerint "szakítsd meg a másikkal a kapcsolatod" terjedt el igazán, így a legtöbben meg se nagyon próbálják megbeszélni a gondjukat a másikkal. Egyből kiteszik az életükből és ennyi volt.


Én is szakítottam meg kapcsolatot, de nem azonnal, hanem előtte próbáltam vele megbeszélni a helyzetet, többször is. Egyikre sem volt vevő. Vagy eljátszotta, hogy nem hallotta meg, vagy írásban nem reagált rá, vagy közölte, hogy én állandóan csak bántom őt.

szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6.igen ez a csak bantasz gyakori kifogas.
szept. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!