Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen homofóbok az...

Miért ilyen homofóbok az emberek? Miért nem tudják elfogadni a másságot?

Figyelt kérdés

ma 08:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy tombol az elfogadás szerte a világban.

Nézd meg Irakot, ahol eddig halállal büntették az azonos neműek közötti kapcsolatot, de nemrég LMBTQ nyomásra 10-15 év börtönbüntetésre enyhítették azt.

Mi ez, ha nem elfogadás?

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem tényleg nem zavarnak, nem érdekelnek, tőlem járjanak kézenfogva az utcán ugyanúgy, mint mások, egy csók is belefér nyilvánosan, semmi gondom velük. Engem az zavar, amilyen erőszakosan nyomja le a média ezt az egészet az emberek torkán. Hogy nincs már egy kva film, sorozat, amibe nincs beleerőszakolva a meleg szál, akár illik bele, akár nem. Hogy mindenhol tolják az arcomba ész nélkül, mintha amúgy már gáz lenne a sima heteroszexualitás. Ez zavar. A pride meg konkrétan undorító, és nem azért, mert lmbtq emberek vannak ott, hanem azért, amit nyilvánosan művelnek. Én se viselkedek ilyen undorítóan nyilvánosan azt hirdetve, hogy hetero vagyok. Halkan megjegyzem, értelmes meleg ismerőseim teljesen osztják ezt a véleményt, utálják, ami megy, mert úgy érzik, hogy ez inkább ront a helyzetükön.
ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a kormány eljárásai a heterók többségénél is kiborították a bilit és pontosan egy nagyobb elfogadást láthatunk.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én elfogadom őket.

Egy dologgal nem értek csak egyet, amikor eredetileg biológiailag férfinek született transzok akarnak nők között versenyezni sportban. A többi nem zavar, ha utcán kézenfogva sétálnak, ölelkeznek melegek, vannak jófej meleg 8smerőseim.

ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#9: most komolyan mikor és hol láttál te olyat, hogy 2 férfi haspólóban és picsanadrágban smárolt fényes nappal a nyílt utcán?
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért kérdező, mert korlátoltak, illetve sokan maguk is melegek, csak nem bírják elfogadni.

Nézd meg az itteni válaszokat is.

Hányan írják, hogy "én elfogadom a melegeket, DE ezt meg ezt ne csinálják..." Tehát nem, mégse fogadják el őket. Ha valakit kiborít az, ha 2 azonos nemű ember kézenfogva mászkál vagy csókolódzik akkor ő mégse olyan elfogadó.. meg mindenféle LMBTQ propagandáról beszélnek, mintha létezne olyasmi 🤣


Ez épp olyan, mintha valaki azt mondja, hogy elfogadja a cigányokat, csak a szomszédba ne költözzenek..

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!