Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudtátok elfogadni...

Hogyan tudtátok elfogadni azt, hogy a jó élmények gyorsan elmúlnak, míg a lassúak olyan mintha örökkévalóságos lett volna? Miért nem fordítva működik?

Figyelt kérdés
máj. 2. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tapasztaltam ezt.
máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg evolúciós dolog, hogy a rosszra jobban emlékszel, hiszen tudod, hogy el kell kerülni, muszáj bevésődnie. Ellenben a jó nem tart örökké, ezért nem szabad szabad lankadnia a figyelemnek.


A mai világban meg lehet tudatosan élni és gondolkodni, nagyrészt a gondolkodáson múlik, mit hogy élsz meg, hogyan akarsz megélni.

máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En inkabb azt látom a rossz sokkal könnnyebben jön random is mint a jó. Es az hogy rossz után ujabb rossz történik annak nagyobb valoszinusége mindig minthogy jó történne.

A negativ spirál magátol visz magával a pozitívért meg veszödni izzadni kell.

Aztán ha végre valami kis jó is torténik a sok égbekiálto rossz mellett az is átfordul rosszba.


Nem értem hogy mint a gravitácio miért mindig lefele húz minden alapbol es miert arrol szól az élet hogy ár ellen kell evezni hogy felfelé haladj a joba amit ezer minden csak akadályoz.

máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!