Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, akit...

Van olyan ismerősötök, akit rég láttatok, és amikor újra láttátok alig ismertétek fel? Lent.

Figyelt kérdés
Pl: csúnya volt, de megszépült, sovány volt de megizmosodott, alacsony volt, de megnőtt. Olyankor nagyon meglepődtetek?

ma 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez általában velem van, ha olyan ember lát aki régen látott. Én sokat fogytam például. A sok alatt tényleg rendkívűl sokat értek, nem pár kg-t.
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen több ilyen esetem is volt.

Volt egy haverom akivel együtt nőtünk fel, együtt mentünk mindenhova, csajozni, bulizni stb...

18 éves korába rászokott a drogokra, és az alkoholra. Próbáltam rajta segíteni, de csak elutasítást kaptam tőle, és meg is szakadt a kapcsolatunk.

7 évig nem láttam. Egy alkalommal sétáltam a belvárosban, és elsétáltam mellette, nem ismertem fel. Vissza köszönt hogy hello, kb.. 1 perc volt mire leesett ki Ő... Nagyon megváltozott, csontsovány lett, ráncosbőr, vörös feje... kb... 15 ével nézett ki öregebnek.

Nagy nehezen sikerült neki letenni-e a drogot és piát, de az szervezete nagyon legyengült.

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másodunokatesóm anyját nem ismertem meg 🤣 mentségemre szóljon, hogy 2 éve nem láttam
ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!