Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nincsenek barataim?

Angelo99 kérdése:

Miert nincsenek barataim?

Figyelt kérdés
Szerintetek miert nincsenek barataim hol talaljak eggyaltalan nekem lehetnek barataim??se haverok senki akivel beszelnek ..
szept. 16. 21:58
 1/10 anonim válasza:
86%
Pl online is lehet barátokat szerezni, de élőben könnyebb. Találj olyanokat akiknek hasonlóak az érdeklődési körei mint neked, és kezdj el velük beszélgetni az adott témáról
szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Talán magadra ismersz

szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim. Na jó, egy de csak ő. A többiekkel mondhatni jóba vagyok. Azzal az egy barátommal pedig megtaláltuk a közös hangot.
szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Addig jo
szept. 16. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Mik az érdeklődési köreid, mit csinálsz szabadidődben?
tegnapelőtt 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én direkt leépítettem az összes barátom. Nem mentem soha sehova velük, sőt már a telefont se veszem fel, ha keresnek. Egyedül sokkal jobban el tudom ütni az időt. Kösz, jól vagyok.
tegnapelőtt 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Aki haverkodna pl itt is írhat..f
tegnapelőtt 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En irhatok huh rolam hat hosszu hidd el keves olyan emner van mint en de lehet jobb is
tegnapelőtt 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne az érdeklődési körödnek megfelelő csoportokba, szerverekre belépni, és hátha ott sikerül barátokat szerezni. Vagy, ha a lakhelyedhez közel vannak ilyenek, érdemes lenne megnézni, milyen klubok (nem szórakozóhelyekre gondoltam), tematikus csoportok vannak.

Manapság nagyon nehéz barátokat találni, megtartani, szóval idő és türelem is kellhet hozzá.

tegnapelőtt 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kis varosban lakom de lehet
tegnap 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!