Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jellemzően azok nem szeretik...

Jellemzően azok nem szeretik a szép, napos, nyári időt, akiknek nincsenek barátaik, vagy csúnyák, vagy csak irigykednek azokra, akik szeretik a strandot, bulikát, kinti programokat?

Figyelt kérdés
szept. 15. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez butaság, a kettőnek (időjárás és szociális élet) nincs köze egymáshoz.
szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért nem szeretik. Szép napos nyári idő. Idén 40 fok volt egy szép napos nyári nap. Rekordot döntöttünk!
szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűen csak melegem van. Szárít és éget a forró levegő, nem tudok elképzelni semmi olyan programot, amiben jól érezném magam. 🤷
szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy függ össze??

Nem, csak utálok leizzadni, nem bírja a bőröm és a szemem a napfényt, és a szervezetem nagyon nehezen bírja a meleget (rosszul leszek tőle). Otthon nincs nálunk klíma, így éjszaka nem

bírok aludni, nappal nem

bírok koncentrálni.

Hidegebb időben sokkal jobban funkcionál a testem és az agyam is, jól tudok aludni, be tudok éjszaka takarózni, friss a levegő, megjön az étvágyam (nyáron a kánikulában szinte leáll az emésztésem, és állandóan hányingerem is lesz). Képzeld, vannak barátaim, de nyáron pont a nagy meleg miatt nincs is kedvem és energiám semmit csinálni, állandóan kimerültnek érzem magam - ősszel viszont felélénkülök.

Egyébként nyáron is inkább este szoktak bulizni az emberek, amikor már elviselhetőre hűl a levegő. Amikor szervezünk valamit a barátaimmal, akkor is mindig megbeszéljük, hogy amíg ennyire meleg van, ki nem lépünk a házból, majd este.

Egyébként az a legrosszabb, ha nyáron esik egy kicsit az eső, és fülledt meleg van - olyankor az asztmám miatt konkrétan alig kapok levegőt.

szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább azok, akik erre nem érnek rá, mert egész nyáron dolgozniuk kell (max 1-2 hét szabadsággal), és nincs idejük, kedvük, energiájuk munka után estig bulikázni, örülnek ha elvégzik a szükséges otthoni teendőket és tudnak pihenni (pláne ha valaki munka mellett tanul vagy másodállása van, egyéb komoly teendői). Ők csak annyit érzékelnek a nyárból, hogy majd megpusztulnak a hőségben (sok munkahelyen ugye előírás a vastag, hosszú nadrág vagy munkavédelmi öltözet), tocsognak az izzadtságban, feszültebbek, kevésbé tudnak koncentrálni, rosszul alszanak a melegtől vagy hangzavartól amit a hozzád hasonló, ráérő bulikázók okoznak. Nem véletlen egyébként hogy az összes ilyen trópusi / mediterrán ország egy nyomorúságos lepratelep Mexikótól Brazílián és Indián át az afrikai országokig (kivétel a pár olajmilliárdos arab ország), de még Európában is a legalja szintet képviselik a görögök, albánok, portugálok stb. Az összes hűvösebb éghajlatú európai ország: skandináv országok, Anglia, Hollandia, Németország, Ausztria, Svájc kimagaslóan fejlett és gazdag (az oroszok is csak a hülye vezetés miatt nem tartanak ott), Európán kívül is az északi országok Kanada, USA, Japán a legfejlettebbek, még az USA-ban is látszik a különbség egy keleti parti régió és a melegebb éghajlatú déli ("latinos") területek között.
szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg annyiból állt a nyár, hogy szünet van, haverok, buli, Fanta meg kimegyek a medencébe anyuéknál, addig én se értettem, hogy lehet nem szeretni ezt az évszakot.

Hát kicsit mást gondolok felnőtt dolgozó emberként. De ilyen gusztustalanul lesajnáló leugatásokat még tiniként sem fogalmaztam meg.

szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság. Sok barátom van, bulizni is szeretek, strandolni is, ettől függetlenül nem szeretem a nyarat. Szeretném, ha nem lenne ENNYIRE meleg. Ha max 30-32 fok lenne, és az sem nonstop hetekig, akkor semmi bajom nem lenne vele, de ez, hogy éjjel sem ment le sokszor 25 fok alá, és a 49-et verdeste a hőmérséklet napközben, hát így már se strandolni, se szabadtéri programhoz nincs az embernek semmi kedve, úgyis csak folyik rólam a víz és szénné éget a nap.

Az őszt, a hűvös időt szeretem, amikor kirándulni, sétálni lehet. Ha városnéző utazásról van szó, azt már évek óta össze ejtjük meg, mert a fene se akar a kánikulában aszalodni mondjuk Rómában vagy Párizsban, de az eskuvonket is direkt ősszel tartottuk, hasonló okokból, és őszintén szólva nem is szeretem a nyári esküvőket, de valamiért a többség még mindig ehhez ragaszkodik.

szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább csak van munkám...
szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Vagy inkább azok, akik nem bírják a meleget vagy a napsütést, mert szénné égnek és rosszul vannak.
szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigykedem senkire, vannak barátaim, szerintem csúnya sem vagyok, mégsem szeretem túlzottan a nyári időt; ha tartósan 34°C körül van a hőmérséklet, szinte állandóan szédülök, néha a fejem is fáj mellé. Orvosoknál is voltam, senki nem tudott normálisat mondani.
szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!