Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30-35 évesen már senkinek...

30-35 évesen már senkinek nincsenek új barátai?

Figyelt kérdés
2023. dec. 27. 21:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nincsenek.
2023. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

Új ismeretségek, kapcsolatok egészen életünk végéig alakulnak. Hogy ezek közül lesz -e tartós barátság az attól függ a két fél hajlandó -e tenni érte.

Én már elmúltam 50, én úgy látom, a fiatalkori gimis, egyetemista barátságok nagy része megszakad, mert felnőttként változunk, más céljaink lesznek, más életet élünk. De hidd el, minden életszakaszban csapódhat hozzád egy-egy jóbarát. Lehetőség megvan rá csak legfeljebb többet kell dolgozni a megtartásán.

2023. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Nekem már 25 évesen se voltak...
2023. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Nekem korábban sem nagyon voltak. 1-1 van, de a legtöbb nem tartós, mindenki éli a saját életét. Amíg közös az utunk, addig tart, aztán elfelejtődik a legtöbb.
2023. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Annak nincsenek, aki nem csinál olyan dolgokat, ahol új embereket lehetne megismerni. A legújabb közelebbi barátomat 3 éve 29 évesen ismertem meg munkahelyen, de nem érzem úgy, hogy itt a vége és sosem lesznek új barátaim, jó fej emberekre bármikor nyitott vagyok, ki tudja, mik történnek még majd az életben.
2023. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy új barátom lett 30+osan, aztán még ki tudja, mit hoz az élet.
2023. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a főiskola óta nincsenek új barátaim. Sajnos velük utána megszakadt a kapcsolat. Sokaknak mára családja van.

A munkahelyen egyedül dolgozok. Nemhogy új emberrel nem találkozok, de régiekkel se... Nagyon rossz. :(

Azért jó olvasni pozitív példákat is.

29N

2023. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Apám 50es és össze szedett magának egy másik, szintén 50es pasit, akivel az utóbbi 2 évben a legnagyobb haverok. De két-három naponta való, átlag kétórás telefonbeszélgetésekben gondolkodj.
2023. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szar mert ha csóróbb nálam akkor irigység miatt nem megy, ha meg gazdagabb ő viszont lenézett. Telefonos haverjaim vannak, ez is szar.
2023. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Én is 50 éves vagyok. 3 gyermekkori barátnőm van, ők azóta is megvannak, sőt a gyerekeink is barátok.


De érdekes, hogy akárhova megyek például új munkahelyre, mindig mindenhol találok új barátokat. Csak rajtam és rajta múlik minden.


Például most egy felmondott egy kollégám, és a mai napig sokat beszélgetunk, beulunk ide oda, koncerten is voltunk.


Nekem meg például az a gondom inkább, hogy hogyan "szelektaljak", mert ennyi plusz új barátra nincs sajnos időm.

2023. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!