Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden visszautasításnál...

Minden visszautasításnál meghalok egy picit belül... Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor egy értéktelen szarnak érzem magam, élni sincs kedvem...

szept. 16. 21:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10


Sajnos a randiig se szoktam eljutni.

szept. 16. 23:03
 12/21 anonim ***** válasza:
#4 Szerinted mi van mögötte?
szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12


Hát figyelj, ez a "nem egymást keressük" a "ronda vagy, nem kellesz" virágnyelven.

tegnapelőtt 00:02
 14/21 anonim ***** válasza:
Kiknél próbálkozol, hogy ennyire biztos vagy benne?
tegnapelőtt 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát... Nőknél 😅
tegnapelőtt 00:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Random nőknél az utcán?
tegnapelőtt 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem mondja meg a pszichológus. Akkor nem is lenne jó. Mindenkinek saját magából kell kiásni a megoldókulcsokat.

Nem verseny az élet.

Nem tudom mióta jársz, milyen terápiát alkalmaz, de biztosan nincs veled gond.

Önbizalomhiány empatikus, támogató közegben fog épülni kizárólag.

Barátaid, hobbik vannak? Sikerélmények más téren?

tegnapelőtt 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Már nem járok. Felesleges pénzkidobásnak ítéltem meg, ráadásul a bizalom is elveszett...


Vannak barátaim (imádom is őket), hobbijaim is. Meg tulajdonképpen sikerélmények is. Már csak társra vágyom, de a nők lenéznek engem, a hátam mögött én vagyok a "nyomi", meg még ki tudja, milyen szépeket gondolnak rólam...

tegnapelőtt 07:04
 19/21 anonim ***** válasza:

Úgy neveltek, hogy neked mindig minden megadatott, soha nem volt megtagadva semmi?


Nos, ilyen az élet, ebbe jobb, ha beletörődsz és elengeded. A nők 98%-át te is elutasítanád, mert nem tetszik valamiért vagy nem passzoltok. Ne csodáld, ha te is elutasítást kapsz. Inkább örülj, hogy nem mindenki tapad mindenkire, abból is kapcsolati katasztrófa lenne. Vita lavinák, pénzügyi csődök, csonka családok.

tegnapelőtt 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség utolsó. Csóri gyerek pont nem válogatna,itt a csajok nála a külsőt nézik. Miért van pl hogy 165 cm vagyok, de nincs gondjuk ezzel a csajoknak? Megnézik a kisugárzásunkat, az arcunk, a szemünk, és ha szimpik vagyunk nekik, semmi lerázás. Nálam is volt 1-2 csaj aki csak barátságot akart, leráztam. Nem kell magadba roskadni kérdező, ha pár nemet kapsz. Inkább legyél határozott, és ha kosarat kapsz tojd le. Próbálkozz több csajnál.
tegnapelőtt 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!