Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 30 évesen, már nem...

Gáz ha 30 évesen, már nem játszok videó játékokkal?

Figyelt kérdés
Régen nagyon kocka voltam, imádtam a videójátékokat. De valami megváltozott, már egyáltalán nem érdekelnek, így 30 évesen. Sok haverom van, akik még játszanak 30 felett is, de engem már nem tudnak lekötni. Velem lett baj?

szept. 16. 09:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
Aki ilyeneket beszél, menjen már kicsit levegőre és ne itt rontsa a kedélyeket! :-)
szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kb. 14-15 éves koromig én is sokat játszottam, akkor még C64-en. Aztán koleszbe kerültem, ahol nem volt erre lehetőség. Azóta nem játszottam semmivel, és nem is hiányzik, most már 40 fölött vagyok.
szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem a felnőtté válás jele. Lehetsz felnőtt úgy is, hogy gamer vagy mellette.


Az meg pláne nem a felnőtté válás jele, hogy te letettél valamit, ami a te fejedben gyerekes volt, és most ujjal mutogatsz másokra, akik csinálják, hogy gyerekesek.

szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%
Miért volna gáz??? Inkább az a gáz, amikor valaki már függő.
szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%
Én azt mondanám, hogy az a gáz, hogyha valaki 30+ évesen ezzel foglalkozik, és pl. nem a családjával.
szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 jpeacefuler ***** válasza:
#4 Hát ezt benézted. Annyit tévézek, hogy megnézem a híradót, esetleg hétvégén egy film. Játék semmi. Kommentelgetni meg annyira szoktam, mint pl. most te. Ennyi.
szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy komoly felnőtt férfi vagy. Ez az oka.
szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én 23 vagyok de már nem érdekelnek, csak az earn to die van letöltve a mobilomra de jó ha havonta egyszer játszok vele. Régebben nagy álmaim voltak hogy majd ha lesz fizetésem akkor össze rakok egy gépet ami viszi a nagy gépigényű játékokat de ma már engem se érdekel. Inkább projekt autózok élőben :)
szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!