Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha 30 évesen, már nem...

Gáz ha 30 évesen, már nem játszok videó játékokkal?

Figyelt kérdés
Régen nagyon kocka voltam, imádtam a videójátékokat. De valami megváltozott, már egyáltalán nem érdekelnek, így 30 évesen. Sok haverom van, akik még játszanak 30 felett is, de engem már nem tudnak lekötni. Velem lett baj?

szept. 16. 09:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz. Sok ember van, akit semmilyen életkorban nem érdekelnek a videojátékok. Még azzal sincs baj.
szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 jpeacefuler ***** válasza:
22%
Szerintem épp az a normális, ha már 30 évesen nem a videojátékok kötnek le.
szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Próbálj ki többfélét, amihez nem kell olyan sok idő meg koncentráció amíg beletanulsz.

Szerettem az mmo-kat régen de ma már nem kezdenék bele ilyen játékba.

szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

Olyan kategóriàsok mint a 2-es àltalàban napokat sorozatot néznek, doomscrolloznak vagy itt kommentelgetnek.


Amíg nem emészti fel az életed az se gàz ha jàtszol, de természetesen az se ha nem. Kinek mi jön be.

szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne gáz?? Hogy lehet azt gondolni, hogy ez a gáz, hova fajult a világ? Ha nőket kérdezel, többségüknek pont az a gáz, aki ennyi idősen játszik.
szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Akkor én már kinőhettem ezt a gamer korszakot? Ez is a felnőttés válás jele?
szept. 16. 10:40
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Biztos, hogy érettebb viselkedésre vall.
szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%

Én már 20 évesen ráuntam ezekre.

Néha még a GTA Online az amivel játszani szoktam, igazából amikor 25 éves voltam akkor már jó ideje létezett és akkor tehettem meg azt hogy egy erre alkalmas PC-t vegyek magamnak hogy kitudjam próbálni mert ez az egy játék érdekelt még, azzal mai napig játszok néha, de nem viszem túlzásba max másfél óra és ennyi.

Engem a régebbi játékok lekötnek amik még inkább a kétezres évek közepén voltak nagy sikerek, meg az ennél régebbi ma már retro játékok, főleg amik a régi sárga kazettás kamu nintendókra voltak, ezekkel még néha eltudok játszani. Meg van egy PS2-es konzolom amit 6-7 éve piacon vettem egy ócskásnál egy doboz eredeti játékkal 10 ezer Ft-ért, azzal is tök jól eltudok néha szórakozni.


Ennyi.


De van olyan ismerősöm aki idén lett 50 éves és egy hatalmas kocka a pasas, már a saját 20 éves fiát is túlszárnyalta.

szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
37 éves vagyok. A Cyberpunk 2077 miatt már többször elkéstem a munkahelyemről. Te soha ne juss erre a sorsra. 😢
szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen kiégtél akkor új játékkal kell játszanod az hogy magadba fordulsz komoly elvonási tüneteket okoz.
szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!