Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok videó játékokkal...

Szoktatok videó játékokkal játszani? Aki nem mi az oka?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy aki játszik mi okból, aki nem, mi okból?

máj. 19. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szoktam. Az okom ugyanaz, mint mindenki másnak, aki szokott: szórakozat.
máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Régebben játszottam, manapság már nagyon ritkán és akkor is csak offline singleplayereket. Amíg aktívabban játszottam, elég sok mindent elhanyagoltam vagy háttérbe szorultak fontos dolgok (család, haverok, egészség). A másik ok, hogy hatalmas bennem a versenyszellem. Nem bírom elviselni ha nem én vagyok valamiben a legjobb, és annyi időt, pénzt, energiát ölök bele amennyi csak kitelik hogy a toppon legyek. Ez nem csak videójátékoknál van velem így, bármire rá tudok pörögni. Ezért döntöttem úgy, hogy többé nem játszok olyan játékot ahol valaki(k) ellen vagyok, mert visszakerülnék oda hogy százezreket költök havonta a játékra, vagy 10 órát függök valamin csak hogy a toplista elején legyek. Inkább más, fontosabb dolgok felé irányítom a figyelmemet és teszem bele azt az erőfeszítést amit amúgy videójátékba raknék.
máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem játszom, mert gyerekként sosem kaptam, mostanra meg már nem érdekel
máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Rallyzni szoktam munka után. 29N
máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Időpazarlásnak érzem.
máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Seila ***** válasza:
72%
Nem érdekel. Túl gyerekesnek tartom és haszontalan időpazarlásnak.
máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elő-előfordul, bár kimondott szokásnak már nem nevezném. Szórakoztatnak, izgalmasnak, helyenként kihívásnak találom őket.

23/L

máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam: általában nem értem a lényegét, lassú is vagyok.
máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Katona Dius ***** válasza:
29%
Napi szinten. 31/N
máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem marad rá idő a végtelen olvasni- és néznivaló mellett (beleértve ezt az oldalt is), pedig tudom, hogy vannak jók. 50+ vagyok, de valamikor azért belevetem magam (mondjuk vannak olyan kategóriák is, amik egyáltalán nem érdekelnek).
máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!