Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 30 év feletti fiúk. Ti...

30 év feletti fiúk. Ti játszottok videó játékokkal?

Figyelt kérdés

Aki igen, mi okból?

És aki nem mi az oka?



jún. 2. 11:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
65%

Nem, mert nem érdekel. Egy percre sem köt le, nem is vagyok kíváncsi rá. Sok minden más dolgot tudok csinálni, ami számomra jólesik.

Gyerek koromban sem vonzott már, pedig voltak játékaim, némelyiket kipróbáltam.

Nekem ez nem örömforrás.

De hát mindenki azzal tölti az idejét, amivel akarja. A tesóm például szokott játszani sokat.

jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem mit keres ott a "kinövés" kulcsszó. Növésben levőnek (18 alattinak) sok címet a kezébe sem adnak...
jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Úgy hogy van 40 éves ismerősöm pl, aki még videó játékozik.

Ezt nekünk másiknak kb 30 éves korra azért illik kinőni nem?

jún. 2. 11:40
 4/50 anonim ***** válasza:
93%
Bírom, amikor valaki attól érzi magát felnőttebbnek vagy különbnek mert ő aztán nem játszik videójátékokkal. De öltönyben feláll egy rollere. :D Na az tényleg olyan amit ki lehet nőni.
jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim válasza:
85%

Igen, szoktam. Utóbbi 1,5 évben PUBG-vel leginkább, néha Snowrunner-t is elindítom, illtve MSFS2020, ez egy repülőgép szimulátor.


36/F

jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%
Apám 65 évesen is szokott játszani. Van egy "férfi barlang" szobája, van Xboxa, PS5-je meg PC-je is. Ha nem hanyagolja el az ember a teendőit, akkor semmi gond a videójátékokkal, nem egy olyan dolog amit "ki kell nőni" vagy gáznak kell érezni. Sok nő is videójátékozik. Engem se nagyon kötnek le már a játékok, mert van sok más dolgom is. Viszont néha ha megjön a kedvem és semmi más dolgom nincs, én is leülök a gép elé és játszok akár órákon át. Van már az a kategória ami tényleg gáz, de nem gondolnám hogy attól valaki felsőbbrendű mert nem játszik. Az előbb említett gáz kategória meg nem ott kezdődik hogy valaki munka és házimunka után lehuppan a gép elé kikapcsolni az agyát.
jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
Illik kinőni a szórakozást, pihentető tevékenységeket? Nőjed kisfiam.
jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
A videójátékosok 60%-a 26 év feletti.
jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
12%
27 éves vagyok és sosem játszottam videójátékkal. Egyrészt mert nincs Ps, Xboxom, másrészt mert nincsenek barátaim, LOL... Szánalmas élet level 999
jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
39%
Azzal semmi baj, ha valaki 30 év felett videójátékkal játszik. Azzal annál több, ha 30 év felett fiú, és nem férfi.
jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!