Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 30 év feletti fiúk. Ti...

30 év feletti fiúk. Ti játszottok videó játékokkal?

Figyelt kérdés

Aki igen, mi okból?

És aki nem mi az oka?



jún. 2. 11:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
50%
Már nem igazán. Munka mellett inkább kondizok, vagy olvasok valami jó könyvet, esetleg sorozatot nézek. A legjobb játékokat(Skyrim,Fallout,Mass Effect stb..) kijátszottam, a többi nem érdekel. Figyelembe véve a jelenlegi siralmas helyzetet a játékipar terén is, örülök hogy már nem izgat a téma.. Van jobb dolgom is a videójátékozásnál. :D
jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
42%

Én 35 vagyok, és sokat szoktam játszani. Realizáltam magamban, hogy hosszú távon nem jó, ezért azt szoktam csinálni, hogy játék közben beteszek hasznos youtube videókat (pénzügy, történelem, politika, tudomány, stb.) és azokat hallgatom, így összekötöm a kellemeset a hasznossal. Vagy németül játszok, hogy nyelvet tanuljak.

Amúgy szerintem a sok film és sorozatnézés is ártalmas. Meg a regényolvasás. De az a helyzet, hogy szeretem a játékokat, jól érzem magam közben, szóval kikapcsol. Heti pár óra belefér.


Amúgy realisztikusan minden egyes hobbi, időtevékenység amit nem hasznos dolgokkal tölt az ember, az ártalmas. Bármilyen hobbi helyett lehet edzeni, nőzni, saját üzletet létrehozni, stb.

jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
56%
#42: Szóval évek óta nem játszottál semmi újjal, de mégis tudod, hogy siralmas a jelenlegi játékipari helyzet. Taps!
jún. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Németül játszást azt én is próbàltam!
jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem ciki akkor is.


Ezt a pasik többsége amikor eléri a 20-as életkort, és van normális baráti köre, már kinövi."


Tehát tulajdonképpen az egész kérdést azért írtad ki hogy megalázd ezeket az embereket.

Gratulálok. Emberségeböl jeles.


Egyébként igazából senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit kezd az életével, a szabadidejével meg a pénzével.


Én se piszkálom a cipő, táska, parfüm függő munkatársaimat.

Akik ezer számra veszik a Louis Vuitton-t meg a Michael Kors-t.

Az én szememben az nem ér semmit. De nem az én tisztem ezt megítélni.

Nekik az kell a boldogsághoz.


Plusz még SPA meg utazás meg ékszer. És ezt úgy tudom, hogy csak nőkkel dolgozom együtt.


Egy 35 éves hülye BSC-s aki néha videojátékozik.

Szép napot.

jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
64%
43-as, hírekből tudhatja.
jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
68%

A videojátékok által egyébként az angol nyelv is könnyebben elsajátítható.


If you know what I talking about.

Choose wisely, and have nice day.

jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
51%
have a nice day
jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan, tobbszor megdicsérték az angolomat, pedig nem is tanultam, kb ramragadt. Plusz a vele járó tehnikai tudásnak köszönhetően jol fizető melom van külföldön.
jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Szerinted a videojáték ipart mint ezen szoftvereket gyártó ágazatot

azt kik tartják el ? Kik áldoznak rá pénzt ?


A torrentes tinik apa gépen játszva az ilyen olyan tört verzióval ?

Meg az F2P címeket nyomatok ? Szerinted egy Summer Game Fest az nem kerül pénzbe a kiadóknak ?


Vagy egy Computex ami ugyanaz csak a PC-s alkatrészekre vonatkozik.

Ha a kiadóknak és a fejlesztőknek nem lenne ebből anyagi haszna, ez a hobbi nem is létezne.


Jellemzőn a 14 évesek tudnak áldozni egy alaplapra 80-100 ezret vagy egy videojáték konzolra 180-200 ezret.


Érdekes ha ugyanezt a képet lebontjuk a kozmetika iparra akkor az valahogy nincs démonizálva. ÁÁÁÁ azt nem tízen évesen kezdik a lányok.


Gondolkozz el ezen egy picit. Ja és sanszosan a videojáték iparnak köszönhető az is, hogy nem egy ENIAC szintű PC-t használsz. Mer akkor az Nvidia meg az AMD meg a többi minek fejlesztene. Ezt is az eladások viszik előre.


Tehát tulajdonképen végtére is a pénz.

Szia és szép napot.

jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!