Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 30 év feletti fiúk. Ti...

30 év feletti fiúk. Ti játszottok videó játékokkal?

Figyelt kérdés

Aki igen, mi okból?

És aki nem mi az oka?



jún. 2. 11:31
1 2 3 4 5
 21/50 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Igen.

A párhuzamosan megélhető világok miatt, interaktív film szerű történetek miatt, kihívások, csaták, harcok miatt.

jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
81%

#20 Kerdezo >>> #21 azert jatszanak sokan mert az is olyan mint masnak a film vagy a sorozatok

szerinted azok is helytelenek hogy leteznek?


ha a tobbseg nem ezt erezne helyesnek nem lenne ilyen hatalmas a videojatek meg a film gyartas, piac


sok jateknak tortenete van ami erdekli az embert

miert jobb ha mast nez meg videoban amit o jatszott

az egy ut

de tobbfele vegigjatszas is van sok jateknak


megint mas dolog a multi / mmo jatekok

de azokat se erzem helytelennek hogy leteznek

ahogy tudnak szemelyisegeket lerombolni tonkretenni ugyanugy tudnak epiteni is kozossegeket, virtualis kulturat stb.


talan az ok nalam az pl hogy valosagban nem tudnak olyanokat megtenni amiket jatekban


mar csak alap dolgokat sem, hegyet maszni, rohangaszni

vadallatokkal harcolni


azert az ember meg akarhassa elni ezeket nem?

es nem csak filmen vagy konyvben


amugyis ma mar vr is van annak megtobb valosaghu lehetosege van


lasd pl. Horizon Call of the Mountain

remelem megelem hogy jatszak vele egyszer

es igen akar eletem vegeig ha 120 at is megelem

addigra ugyis matrix vilag is valosagga valik

jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
És nem lesztek agresszívak, ha elbuktok egy küldetést?
jún. 2. 12:49
 24/50 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
70%

23 hat en nem mmo / multi zok

ott idegesitobb ez akinek


en ezeket inkabb poenak vettem mikor jatszottam veluk de mas halalosan komolyan veszi


persze manapsag valos penz is forog ezekben, ami szinten bezavar a kepbe igy persze hogy komolyan veszik ha penzt buknak, mindennapi betevot


az szokott idegesiteni ha a keszitok miatt nem sikerul valami bug stb.


de az aaa (offline, single) jatekokban nagyon keves ilyen van, ezeknek a lenyege a siker elmeny

valosagban sikeretelenek jatszanak csak gondolom ez az erzesed volt kerdes elott is


Sims erre jo pelda is mondjuk

ahol az az erzeted hogy milyen sikeres eleted van


de miben sikertelen? Mivel rengeteg jatekos millios gepeken jatszik

anyagilag biztos nem szoval


szerintem az se lehet igaz hogy csak gazdag agglegenyek lennenek akik jatszanak, vagyis nincs csaladjuk


mennyivel jobb az a csaladapa aki nincs csaladjaval hanem mindennap leisza magat


annyival hogy legalabb nem otthon veri a csaladjat?

vagy aki nem reszegeseg miatt de eljar hazulrol szinten nincs csaladjaval mert auto"versenyzik" (vagy barmit kocsikazik utakon akar mert munkamanias) pl. az eloben "jatek"

de ha otthon jatszana megis nyagadhatnak hogy legyen veluk kicsit

jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
80%

"És nem lesztek agresszívak, ha elbuktok egy küldetést?"

Nem, de te továbbra is sötét maradsz az ilyen sztereotípiák mellett.

jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Pedig sok idegbeteg gamer függőt ismerek utolsó.

És ne személyeskedj, nem őriztünk együtt libát. :)

jún. 2. 13:18
 27/50 anonim ***** válasza:
86%

Igen, játszom. Tegnap szereztem meg az utolsó acsit is az AC Originsben. 😍 Utána csapatok egy kis Hi-Fi Rush-t.

Miért játszom? Mert jól esik. Világéletemben gamer voltam, ezen nem kívánok változtatni.

33f

jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
79%

Nem személyeskedek, ezek tények. Te eldöntötted már az elején miképpen állsz a videójátékokhoz és mivel vannak ilyen barmok ezért általánosítasz. Ez olyan mint az anime nézők, mivel a magyar átlag embernek ismeretlen ez a műfaj és van pár elborult gyökér ezért szintén leírják ezt az egész társaságot. Persze tudom te ettől nagy fiúnak érzed magad, hogy itt szapulod a játékokat. 30 alatti vagyok (25). Miért szeretem a játékokat? Azért mert egy új világ tárul ki előttem aminek a megélése fantasztikus. Akik meg élből elutasítják ezeket azok többnyire mind ilyen befásult szürke fantázia nélküli emberek, miközben arra verik a mellüket, hogy ők nem bassz ák el az idejüket ilyenekre.


"Pedig sok idegbeteg gamer függőt ismerek utolsó." Tudom, aki napi 2 órát játszik már az és néha kicsikét feszültebb az idegbeteg. Hasonló érzelmeket vált ki az emberekből ez a világ mint a futball. Remélem képben leszel vagy már ezzel, vagy lehet értetlenkedni továbbra is!

jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 Kedves Vezető ***** válasza:
82%

Dehogy leszek agresszív.

A soulslike a kedvencem, azon belül pedig a Nioh 2, Bloodborne.

De az online játéknál is a nehezebbeket' preferálom.

De igazából nincs nehéz játék, max ügyetlenség, amiből tanul az ember.

A Souls like, vagy pl egy Death Stranding, PUBG, s.t.b. mindegyik tanít is, pl türelemre IS.

jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
86%
#5 vagyok. Azért játszom, mert van rá időm és lefoglal. Szoktam olvasni is 1-2 könyvet évente, de az annyira nem köt le, hogy csak olvassak. Ha olyan kedvem van felülök a motorra vagy beülök a kocsiba aztán egész hétvégén csak kocsikázok/motorozok. Van amikor szabadnapomon beülök a kocsmába és ott iszogatok. Mindig kitalálok valamit amivel lefoglalom magam valamivel, ebbe beleférnek a játékok is. Egyedülálló vagyok úgyhogy azt csinálok amit csak akarok. :P
jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!