Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 30 év feletti fiúk. Ti...

30 év feletti fiúk. Ti játszottok videó játékokkal?

Figyelt kérdés

Aki igen, mi okból?

És aki nem mi az oka?



jún. 2. 11:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
85%
Baromi szomorú, hogy egyáltalán felmerül valakiben ez a kérdés. Igen, 30 év feletti "fiúk" százmilliói játszanak videojátékokkal, pedig van életük, munkájuk és barátnőjük is. Döbbenetes, mi?
jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
63%

inkább egy jó regény, novella, vagy sorozat.

Ami ha ugy vesszuk szinten idopazarlas. Helyette mehetnel pl fuvet nyirni, paradicsomot ultetni vagy onkentesnek egy menhelyre.

jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Hintalow ***** válasza:
84%

Igen játszom 40 èvesen is, de 20 ève asztali szerepjátszom is, olvasni meg főleg WH40K-t olvasok angolul, ez egy ilyen sport 🙂

Nekem pèldául ez a sorozatnèzès mizèria ilyen manapság divatos mainstream dolog, mindenki azt tolja akinek amúgy semmi aktìv hobbija nincs.

jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen jàtszok. Azért mert leköt , munka utàn ki tudok kapcsolódni. (Van életem és pàrkapcsolatom is) Màs meg bambulja a TV-t vagy drogozik stb. Nem értem mi gond van vele. Minden hétvégén amúgy sem tudnék bulizni vagy eljárni pont hogy már kinőttem abból.
jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
77%

"Számomra inkább egy jó regény, novella, vagy sorozat."


Nagy kaland. Olvasni regényeket és novellákat azt a Morrowinden is lehet. Meg ezernyi mást is lehet benne. Ha már ilyen virtuális f*szméregetést játszunk hogy kinek a hobbija a jobb, lol.

jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld, vannak olyanok is, akik nem csak játszanak velük, hanem készítik őket. Hatalmas cégek, sok ezer ember. Jellemzően 30 felettiek...
jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
69%

Igen játszom. Bár havi szinten kb 10-20 órát csak.

Tudod mellette dolgoznom kell, vezetnem kell egy háztatást és eltartani saját magamat. Sőt néha még utazni is szoktam az se 500 ft.


Milyen okból, mert ez az egyik dolog ami szórakoztat. Máskülönben minek ölnék bele milliókat.

Ha az alapokat nem vesszük mint kaja számlák...stb


2 dolog és egy személy van az életben amire pénzt áldozok.

1 minden ami a videojátékok és e körbe tartozik. Szoftverek alkatrészek, konzol...stb Millokba kerül.

Az utazásaim. Millokba kerül.


És az a bizonyos 1 személy aki Anna néven fut. Na ö szolgál ki azzal amivel az előző 2 nem. Rá eddig csak több millió ment el.

És így a videojáték miatt sem kell ilyenek elszenvednem. https://www.youtube.com/watch?v=4miHfa6wimI


Szép napot.

jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Szerintem ciki akkor is.

Ezt a pasik többsége amikor eléri a 20-as életkort, és van normális baráti köre, már kinövi.

Persze tudom hogy vannak akik nem, itt a pattanásos kockák lázadása van. 😂

jún. 4. 13:17
 39/50 anonim ***** válasza:
77%

Most kajak azért pazaroltad az időd a kérdés kiírására meg a válaszokra, hogy a végén jól beolthass minket, 30+-os gamereket?

Na EZ a ciki. Neked nincsenek barátaid, vagy 30 alatti vagy, hogy ilyeneken rugózol?

jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg az a ciki hogy valaki ilyenen rugózik szabadidejében. Egyébként meg ez a te problémàd kedves kérdező hogy ez neked nem tetszik. Mi jól elvagyunk. :D
jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!