Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "divat" az most, hogy...

Miért "divat" az most, hogy az országban minél több a pénze valakinek annál bunkóbb módon viselkedik?

Figyelt kérdés

szept. 15. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, mióta világ a világ ez van.
szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es években még inkább így volt, amennyire én emlékszem.
szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Normál önértékelési zűrzavar, tudatlan balkáni csürhében nem ritkaság.
szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes magadra venni. Számos olyan embert ismerek aki pusztán haverkodásból bunkó és mégsem vagyonos. 1-1 ember nem veszi észre hogy a másik nem vevő a durvaságára..
szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én inkább arra értem, mint a 3mas írta, hogy főleg itt, ukrán, balkáni meg amerikai embereknél látom ezt a "pénzem van, úgy viselkedek ahogy akarok" és mellé persze mutatva is, hogy neki mennyi pénze van
szept. 15. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyedi h-e gondolkodásunk miatt.
szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
micsoda miatt?
szept. 15. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől függ, hogy bunkó e valaki.
szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben növünk fel. Előző szerencsecsomagnyi ember is ezt csinàlta.Következő is megtanulta hogy aki alúl van azt lehet taposni, aki felül van az taposhat. Szóval eddig őt tapostàk, most kiélvezi hogy ő taposhat. Hisz végre az "ő sora", neki "ez jàr" mert "megdolgozott érte".


Olgastam itt politikai szekcióban egy jó vàlaszt. Így nem ugrik be szóról szóra, de a lényege hogy azért olyan a rendszer magyarorszàgon, amilyen a rendszervàltàs óta, mert az embereknek nem magàval a rendszerrel van bajuk. A rendszer az emberek szemében tökéletes, azon vàltoztatni nem kell. Pusztàn az nem tetszik az embereknek, hogy ő maguk hol helyezkednek el ebben a rendszerben.

szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint a pénz/hatalom nem megváltoztatja az embereket, csak megmutatja, milyenek is valójában. Amíg nincs nekik, addig kénytelenek kedvesnek lenni, barátkozni, kulturáltan viselkedni, visszafogni magukat. Ha pénz/hatalom birtokába kerülnek, akkor elszáll velük a ló, mert azt hiszik, hogy bármit megengedhetnek maguknak, hiszen a pénz/hatalom megoldja minden problémájukat, az emberek már nem számítanak. Aztán sokan pofára esnek ezzel, van aki tanul belőle, van aki nem.


Nagyon nem mindegy, hogy valaki milyen módon és milyen életszakaszban jut pénzhez, milyen körülmények között és mennyi ideje van hozzászokni, együtt fejlődnie az anyagi helyzetével.

szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!