Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha elég primitív vagyok?

Az gáz ha elég primitív vagyok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek tanulni, olvasni a tudasom ilyen alapmuveltsegben nem nagyon van meg, nem szeretek tanulni, jobb lefoglaltsag az edzés, tiktok.

Nem arról van szo hogy síkbuta vagyok, de nem eedekelne ezek az okos dolgok, nem vagyok Jo benne, csak igy a minimumot hozom


18/f



szept. 15. 06:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgyhogy inkább értékeld a lehetőségeidet és kezdj el tanulni.
szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle bántás és rosszindulat nélkül mondom, hogyha ez a kérdés megszületett benned és itt, az oldalon is, akkor van rá elég nagy esély, hogy ez téged is zavarhat, bánthat. Vagyis, annyira minimum, hogy kiírd.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy a magad érdekében is, kezdj el tanulni, és keresd a hozzád passzoló lehetőségeket, amikkel élj is.

szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Alapvetően nagyra tartom a művelt embereket, miközben én mindig is lusta voltam, és próbáltam a lehető legjobban megúszni a dolgokat. De én ezt egy abszolút negatív dologként élem meg. Át tudom érezni, hogy sokkal jobb olyan dolgokkal foglalkozni, amiket aktívan élvezel, de a tudás/tanulás inkább passzívan tud hozzáadni az életedhez. Már önmagában ad egyfajta önbizalmat, ráadásul mások szemében is többet érhetsz, ha rendelkezel egy alapvető műveltséggel. A továbbtanulással kapcsolatban pedig nagyon is sokat jelent ez. Ha nincs is olyan dolog, ami nagyon érdekel, akkor is érdemes tanulni, hisz így juthatsz viszonylag stabil álláshoz és élhetsz minél jobb életet. Ha nem másért, akkor tedd magadért!
szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 SZTANN ***** válasza:
100%

GÁZ. Ha felismered, hogy primitív vagy, akkor már az első lépést megtetted azért, hogy ne légy az. Egyébként primitívnek lenni nagyon gáz, még a síkbuták is szívesebben barátkoznak olyannal, aki náluk valamivel értelmesebb. A hótbuta, a primitív mindig áldozat (hiába gyúrsz, az izmaid ész nélkül semmitől nem védenek meg), mindig kiszolgáltatott, mindig a legalja ...

TANULJ, végy erőt a lustaságodon, rá fogsz jönni, hogy a tanulás, a tudás a javadra válik, pl. sokkal jobb munkát találhatsz, feljebb léphetsz, jobban kereshetsz - és főleg normális kultúremberekkel kerülhetsz kapcsolatba, nem fognak lenézni, kiröhögni, átverni ...

(A tanulás nem csak iskolai tankönyvek magolása, hanem FIGYELEM, KÍVÁNCSISÁG, ÉRDEKLŐDÉS, GONDOLKODÁS - minden, mindenki, mindig ami körülötted van, taníthat valamire. Csak vedd észre!)

szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Az gáz, hogy meglehetősen beszűkíti a kört, akik közt esélyed lehet párkapcsolatra.
szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!