Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha elég primitív vagyok?

Az gáz ha elég primitív vagyok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek tanulni, olvasni a tudasom ilyen alapmuveltsegben nem nagyon van meg, nem szeretek tanulni, jobb lefoglaltsag az edzés, tiktok.

Nem arról van szo hogy síkbuta vagyok, de nem eedekelne ezek az okos dolgok, nem vagyok Jo benne, csak igy a minimumot hozom


18/f



szept. 15. 06:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Azok körében akik értelmesebbek gáz, mert a buta ember csak lefele húzza őket.

Azok szemében meg akik hasonlóak, nyilván nem és ilyenből van több.

szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy majd idősödsz, te magad fogod gáznak érezni, hogy mennyire primitív vagy.


Tanulni sose késő. A TikTok-on semmi értelmeset nem lehet csinálni. Az edzés meg bizonyos szintig oké, de vajon le tudsz futni megállás nélkül 10 km-t? A kondis statikus mozgás elég kevés. Főleg, ha olyan merevek az izmaid, az egész tested, hogy csak na.

szept. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

A tiktokon azért vannak edukációs jellegű tartalmak, pszichológia, szakmunkák, oktató anyagok, csillagászat, nyelvtanulás, érdekességek.

Nem szeretem, sőt triggerel, amikor valaki rámondja egy platformra, hogy értelmetlen, amikor mi magunk alakítjuk. Ha neked értelmetlen, akkor értelmetlen dolgokat nézel rajta. Ez az algoritmusod.

szept. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

#3

Hű, hogy oda ne rohanjak...🤦


Most megtisztelnéd a kérdezőt a kötekedésed után azzal, hogy válaszolsz neki?

szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Eléggé gáz. Ráadásul tudod magadról, hogy primitív vagy, úgy még gázabb, mert igényed sincs a fejlődésre.
szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
30%
Hát az edzés az eléggé jó, bárcsak engem is lefoglalt volna. Van egy nagy lexikális tudásom, a kondim meg gyenge.
szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha meg tudod állapítani magadról, hogy primitív vagy, akkor nem vagy az. Inkább csak éretlen vagy, gyerekes, remélhetőleg ki fogod nőni. Nem mindenki lesz 18 évesen mentálisan is nagykorú, én sem voltam az.
szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Tanulj és tanulj, ne cseszd el az életed komám.
szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valami jól fizető szakmát vagy olyan diplomát szerezz, amivel jól keresel majd. Másképp az iskolai évek elvesztegetett idővé válnak. De ha az edzés ennyire érdekel, lehetsz személyi edző is, de a tanulást ott se lehet megúszni...
szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megállás nélkül annyit lefutni nem átlagos...
szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!