Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlag magyart mi motiválja...

Az átlag magyart mi motiválja az életben?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, jól keresek és jól is érzem magam ahol vagyok.


Viszont nyáron két hetet Magyarországon töltöttem sok év után. Számomra döbbenetes volt látni hogy mennyire nagy a nyomor a nyugathoz képest.


Az emberek leharcolva, gondterheltek, sokan ápolatlanok, igénytelenek. Az utak, az általános környezet is elhanyagolt.


A fizetések nevetségesek, az átlagnak lehetetlen előre jutni és jó egzisztenciát kialakítani.



szept. 2. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy nézem, a gyerek csinálás.

Minden nő tolja a babakocsit, a hasába meg ott a következő. 30 felett ritkáság ha valakinek nincsen kis adókedvezménye..bocsi...gyereke..

szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Átlag magyar igénye: Olcsó gagyi étel, cigi, kávé, alkohol, egész nap TV-ét nézni vagy internetezni ezzel ki is merül napi igényük.
szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Így nézve nem vagyok átlagos és ügyesen beosztom. Szerény fizetésből jókat eszek, minden héten megyek valahová, falom az életet. Nyilván meggondolom, hogy mi mennyibe kerül és mire fizetek... Van olyan, amire nem vagyok hajlandó... De ilyen téren középre helyezem magamat. Bizonyos dolgokat úgy megveszek, hogy konkrétan nem halok meg olyan sok nélkül. Például sajt. De más termékeket és lehúzó büféket meggondolok helyette.
szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Gáncsoskodás, okoskodás, önfelmentés, irigykedés.

Akiről észreveszik, hogy nem kapható klikkesedésre, rászállnak, - a "helyi normák" szerint ha nem tartozol valahová, önállóan gondolkodásra képesnek ítél meg egy adott kör, véged! Pókerarccal eljátszod a napi szerepedet, aztán meg mindenki a dolgára!

szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Senior Séf ***** válasza:
70%

Mondjuk én egy átlag magyar vagyok. Sohasem volt vagyonom, és soha nem is vágytam rá. Oké, voltam fenn, és voltam lenn, de nem szerettem azt az embert, aki fenn voltam, és a párom se volt elmosva tőle.

Szóval küzdelmes és szép életem volt. Mindig volt minek örülni, mindig volt mitől boldog lenni, mert semmit sem kaptam a seggem alá, mindenért meg kellett dogoznom. És ez így van rendben.

A csemetéim is önállóak már. Voltak kint, ahogy én is, de hazajöttek, ahogy én is. Szeretjük ezt az országot minden bújával-bajával együtt.

szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
A sztereotipikus magyart a káros szenvedélyek űzése (elsősorban dohányzás és pia), a panaszkodás, irigykedés, fröcsögés, másoknak való keresztbetétel, meg szereti, amikor van egy ellenségkép, akit lehet szépen gyűlölni, hibáztatni mindenért.
szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Séfre figyelhetnétek jobban, egy ideje követem itt fejjel a megmondásait, elég sokat tudunk meríteni belőlük. Bírjátok sztorizásra kellő visszafogottsággal, iszonyúan meg tudja érni, mire a kérdezgetésetek végére értek. Én így a 44-ik évemben full levágom, mit közöl. Elmondani persze lehet nem tudnám, de ezért vagytok ti sokkal-sokkal frissebbek, hogy még nekünk is tudjatok segíteni kicsit, nem beszélve magatokról.
szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
Legyen tánc, legyen zárcsökkentés!
szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

Egy életen át azért dolgozik a magyar ember, hogy legyen annyi pénze hogy ne fagyjon meg, és legyen annyi kajája, hogy szarni tudjon.

Ez ám az értelmes élet!!!

szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Senior Séf ***** válasza:
48%
Mért, utolsó, te magaddal viszed a fejed alatt?
szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!