Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlag magyart mi motiválja...

Az átlag magyart mi motiválja az életben?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, jól keresek és jól is érzem magam ahol vagyok.


Viszont nyáron két hetet Magyarországon töltöttem sok év után. Számomra döbbenetes volt látni hogy mennyire nagy a nyomor a nyugathoz képest.


Az emberek leharcolva, gondterheltek, sokan ápolatlanok, igénytelenek. Az utak, az általános környezet is elhanyagolt.


A fizetések nevetségesek, az átlagnak lehetetlen előre jutni és jó egzisztenciát kialakítani.



szept. 2. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Legyen zsír meg kenyér. Este fradi meccs nézés, meg 4 évente X-elni a fideszre. Ez a magyar álom.
szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Köszönjük a napi uszítást :d
szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Itt már hozzászoktak az emberek a rosszhoz. Ez a normális.


Szerencsére én hamarosan külföldre megyek innen.

szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Mit lehetne mondani erre? Az motivál, hogy nem akarok éhen pusztulni, szóval fel kell menni és elmenni dolgozni. Milyen választ vársz?
szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Azért azt ne feledd, hogy mi még így is a felső 20%-ba tartozunk a globális nemzetközi munkamegosztásban. Meg magas lóról fájdalmasabb az esés. Persze az odavezető úton a világ legnyomorultabb régió fognak továbbra is a leginkább szenvedni.
szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Pénzsszerzés, pia, a mindennapok túlélése és annak bizonygatása, hogy jól élnek.
szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 kürtőskalácska ***** válasza:
60%

Az hogy jól érezem magam.

Én jelenleg köszönöm szépen jól vagyok

szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Motivál: étel, ital, csinos férfiak, kávé, könyvek.
szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
A p*na
szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanezt éreztem és tapasztaltam én is. Az motiválja őket, hogy milyen módon lehet elviselni azt a nyomort ami körülveszi őket. A többség az alkoholt választja.
szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!