Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bulizni az átlag fiatal...

Bulizni az átlag fiatal emberek járnak?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és soha nem voltam még bulizni buliban se diszko ban. Megmondom őszintén nem is vágyom ilyenekre. Akkor én nem vagyok egy átlagos?


Sportolni szeretek meg kirandulni a természetben ezek kapcsolnak ki.

Nem értem a pialás meg a tuc tucked zene miert is fontos egyeseknek vagy az átlagosabbaknak?


29 férfi


júl. 15. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki ezt szereti, van, aki azt.

Én szeretem a bulit, bár szórakozóhelyen már nem, inkább a kerti bulikat ilyenkor nyáron, egyébként meg a házibulikat. Nem tuc tuc zene van mindenhol. Saját buliban meg nyilván nem. Jó együtt lenni a kis társaságoddal, beszélgetni, hülyéskedni, táncolni.

Bocsi, de ettől még nem vagy különleges, hogy téged ez nem érdekel :D

És aki jár bulizni, azt sem csak a buli érdekli. Én is sportolok már több mint 10 éve, és imádom a színházat.

júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az egyetemista réteg kb 80%-a bulizik ilyen vagy olyan gyakorisággal.

De ugye a bulizás kapcsolt "terméke" a tánc(nak nevezett valami), az üvöltő zene és a pia.

Te ezek egyikére sem vagy fogékony vagy ebben a felállásban nem vagy fogékony; úgy vélem, nem vagy ezzel semmivel sem kijjebb. Ahogy a fenti arányszám is mutatja, nem ez a tipikus, de semmiképp nem negatív a megítélésed és NORMÁLIS ember szemszögéből.

júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem leszel attól különleges, hogy nem szeretsz bulizni.
júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ezek nem zárják ki egymást.


Én szeretek tuc-tuc zenében bulizni, de szeretek túrázni is, nagyon kedvelem a csendesebb összejöveteleket, beszélgetéseket. Imádok társasozni, de ha úgy van, egy ereszd el a hajam, berúgós estét sem vetek meg.


Azzal, hogy elhatárolódsz az egyiktől nem leszel sem különlegesebb, sem értékesebb másnál.

júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akinek van pénze.
júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal koromban jártam bulizni, nem tuctuc zenére, hanem keményebb stílusra, a cél a gőz kieresztese, a kikapcsolódás és az ismerkedés volt.

Most kicsit idősebbként a tuctuc zenét szeretem, de már nem megyek bulizni, itthon hallgatom.

Alkohol nem mindenkinek fontos, a többség persze issza, megadja a hangulatot.

Ha eddig nem jártál, lehet, hogy már nem is fogsz, mert kezdesz kilépni az igazi bulizós fiatal korból. Szerintem a 29 éveseknek már kisebb része tartozik az általad említett diszkós, ivós, állandóan bulizós körbe, ha buliznak, ők már máshogy (pl. kerti parti, egy jó koncert, beülnek valahova társasággal beszélgetni, vagy 5 éven belül már lehet, hogy tejfakasztó buli) szóval most kezdesz inkább az átlagoshoz tartozni.

júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészről van ilyen típus, nekem is vannak ilyen barátaim. Másrészről nem csak elmeroggyant diszkózene van mindenhol, léteznek vegyes helyek és létezik bőven retro hely is. Én utóbbi két típusba járok 35 évesen, bár most már egyre ritkábban. Sőt: ingyenes játéktermes-zenés helyeket is tudok. Most éppen idejét sem tudom, hogy mikor voltam. Jelenlegi évben talán nem. 3-ezres belépős helyre nem is szívesen megyek már, de pont a magas árral ezek színvonala le is esett. Amilyen ingyenes játékos helyet tudok, az még mindig színvonalas és olcsóbb az ital ott.
júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7+

Ja: ugyanúgy túraember is vagyok. Ambivertált vagyok, tehát valamikor kell társaság és mégis sokszor pedig egyedül túrázok.

júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose voltam és sose akarok bulizni 26 f
szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!