Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől barátság nektek egy...

Mitől barátság nektek egy barátság, milyen mélységtől, milyen hosszú ismeretség vagy bizalmi szint kell hozzá?

Figyelt kérdés
Számomra egy fokmérő, ha valakivel elmegyek nyaralni. Kevés emberrel voltam eddig életemben. Akivel nem mennék el egy többnapos, összezárt-együttélős utazásra, az csak ismerős, semmiképpen nem barát.
aug. 30. 07:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem attól lesz valaki barát, hogy tudom, mert tapasztaltam, hogy megbízhatok benne, számíthatok rá, nem kétszínű, nem adja tovább, amit neki bizalmasan elmondtam. Kedves, jószívű, fontos vagyok számára, velem is szeretné megélni a fontosabb pillanatait, illetve ez az egész, itt leírt minden, kölcsönös is. Barátilag szeretjük, tiszteljük és elfogadjuk egymást.

Nem függ össze a nyaralás a barátsággal nálam.

szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!