Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől barátság nektek egy...

Mitől barátság nektek egy barátság, milyen mélységtől, milyen hosszú ismeretség vagy bizalmi szint kell hozzá?

Figyelt kérdés
Számomra egy fokmérő, ha valakivel elmegyek nyaralni. Kevés emberrel voltam eddig életemben. Akivel nem mennék el egy többnapos, összezárt-együttélős utazásra, az csak ismerős, semmiképpen nem barát.
aug. 30. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Barattal nem megyek el nyaralni se nem alszom egyutt. Pedig regi 10-15 eves baratsagaiim vannak.
aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Az együtt utazás. Bár nyaraltam baráttal/haverra/ ismerőssel,de ha külföldre mentek az már parább. Repcsi-tengren túl. Ha vqlami ge asz van akkor csak egymásra számithatok...legalabbis az első pár órában. Kevésbé izellált helyen akár napokig is.
aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem attól barátság, hogy megbízom benne és szeretem úgy, ahogy van. Nincs sok barátom, tegyük hozzá. És olyat is barátomnak gondolok, aki rám csak ismerősként tekint, mert nem reklámoztam magam neki.

A nyaralás független ettől az érzéstől.

aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keressük egymás társaságát, szervezünk közös programokat, vannak közös élményeink és közös tervein is. Támogatjuk egymást lelkileg (is), ha egyikünk bajban van, vagy beteg, vagy bármire szüksége van, pl. kölcsön adunk egymásnak egy bőröndöt, vagy egy matracot, vagy akármilyen tárgyat. Nem feledkezünk el egymás szülinapjáról, stb.
aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem senki nem jegyzi meg a szülinapom fb nélkül. És ez így reális. Nincsenek barátaim.
aug. 30. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kiíva fb-on a szülinapom, nem is köszönt fel senki, aki nem szoros családtag. De nem is zavar.
aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És szeretnéd, hogy legyenek barátaid, kérdező?
szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igen.
szept. 2. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor ajánlom a fb-on a Legjobb barátnő kereső csoportot, én itt találtam jó barátnőket.
szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt hozzá szerencsém. Úgy találtam, a legtöbb ottani embernél komolyabb vagyok.
szept. 3. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!